Jakie rasy psów Wam się podobają?

(Rasę, więc wyłączając kundelki, chociaż tak, wiem, że kundelki są super, sama też mam, wątpię nawet, żebym kiedyś miała rasowego zamiast kundelka :wink: )
Mi się podobają (i z wyglądu, i z charakteru) dogi niemieckie, wyżły weimarskie, trochę mniej-border collie i szkockie collie.

3 polubienia

Labradory i owczarki niem.

6 polubień

Takie nieoryginalne jakieś :stuck_out_tongue:
Wszyscy teraz mają owczarki niemieckie albo ich podróby.
Ale przyznaję, że fajne :slight_smile:
Labradory dla mnie najładniejsze są czarnej maści, tak czysto wizualnie.

2 polubienia

Owczarki australijskie i border collie :heart:

5 polubień

Dogi są boskie, bardzo lubię te psy.
Shar pei są też kochane.

1 polubienie

I oczywiście jamniki szorstkowłose :heart:

2 polubienia

Chiuaua, piesek maly, jak go sie traktuje jak psa a nie breloczek do torebki bardzo wesoly i towarzyski. Z wiekszych border collie i spaniele.

2 polubienia

Na tego pierwszego za słabe okulary mam. :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Owczarek niemiecki, bernardyn, labrador, husky i mieszańce :heart:

4 polubienia

Fakt, trzeba uwazac, zeby nie rosdeptac, bo szczeniaki to rozmiaru myszy.

4 polubienia

image
Te psy są piękne.

5 polubień

Airedale terrier, wyzly, jagdterier i buldozki bo są śmieszne ale one są nietrafionym wymysłem człowieka. Ze względu na ich wszystkie problemy zdrowotne nie powinny istniec

1 polubienie


A to pupil mój i mojej ukochanej żony :slight_smile:

7 polubień

Ja w ogóle nie popieram samej idei tworzenia ras psów i nie chciałabym psa rasowego. Uważqm, że to pogłębianie i utrwalanie wad i defektów genetycznych.

1 polubienie

Jakie cudo :heart_eyes:

2 polubienia

Bo moda na nie zapanowała od “załogi 102” a później Cywil tylko to przyklepał :smiley:

2 polubienia

Tym oczom nikt, nawet moja połowica się nie oprze. :smiley: . Manipulant do kwadratu. Można się zakochać :wink:

3 polubienia

Uwielbiam ich oczy

2 polubienia

Część jest ok ale słyszałam że zastanawiają sie nad zakazem buldozkow. Zbyt dużo wad,te psy sie męczą.

1 polubienie

pozostaje wierny (przede wszystkim) Owczarkom niemieckim - choć nie podoba się mi kierunek w który kynolodzy skręcili z tą rasą.
Ponadto Dobermany (choć często objawia się u nich defekt), Border collie, Bernardyny, Nowofunlandy, Alaskan malamut, PONy

3 polubienia