Jakie rasy psów Wam się podobają?

Podobaja mi sie owczarki niemieckie dlugowlose.
A obecnie mam charta wegierskiego,jest piekna,bo to suczka.

3 polubienia

jaka rasa?
Pewien gość podróżował samochodem z pluszowym pieskiem na siedzeniu pasażera. Nagle kontrola policyjna, pan władza sprawdza dokumenty, wszystko ok i mówi do kierowcy:

  • Ten pies jest niezabezpieczony, powinien podróżować w jakiejś klatce transportowej albo przypięty pasami.
  • Przecież to pluszak…
  • Rasa tu nie ma żadnego znaczenia!
7 polubień

Ze schroniska

1 polubienie

W schronisku są kundle. Jak w pytaniu, uwielbiam kundelki, nie zdecydowałabym się na zakup psa, mojego mam przygarniętego z ulicy, zanim się przyplątał, miałam już wybrany konkretny okaz ze schroniska (ostatecznie zaadoptował go ktoś inny).
Ale biorąc pod uwagę same rasowce, które Ci się po prostu podobają (nie musisz koniecznie chcieć takiego mieć, tylko zwyczajnie jest fajny)? I z wyglądu, i z charakteru.

1 polubienie

Duże.

3 polubienia

Owczarki niemieckie a szczególnie czarny…niestety żadne inne rasy mi się już nie podobają

2 polubienia

Ja się na rasach nie znam, i lubię po prostu psy duże i spokojne… :wink:

1 polubienie

Zawsze lubilem owczarki szkockie…Wilczury takie jak…Pies Cywil :smiley:
Oraz psy ktorych nazwy nie pamietam…Sa czesto przewodnikami dla niewidomych,byly tez w reklamie jakiegos psiego zarcia…

2 polubienia

Golden retriever może?

1 polubienie

Też mi się podobają duże, zresztą wszystkie które wymieniłam, hm, małe nie są, dogi osoągają rekordy wielkości :smiley:
Ale przy okazji jestem w posiadaniu małego psa :wink: i to w dokładnie w takim typie, jakie zawsze mi się nie podobały :slight_smile:

Może howavart?

5 polubień

A moj ulubiony to owczarek niemiecki! To byl moj ostatni pies…

1 polubienie

I bardzo ladnie chrapia…:slight_smile:

Musialbym zobaczyc ale z uwagi na golden co czesto oznacza braz,byc moze to o to chodzi.

Blisko,bardzo blisko…Ten o ktorym mowie jest jednak wyraznie wiekszy i bez bieli…

Ten jest wielki tylko na zdjęciu mały wyszedł. Zobacz w w Google “howavart”.

1 polubienie

Moze?Nigdy nie widzialem tych psow czarnych…Ale zdjecia tych brazowych to chyba to!

No to właśnie posiadam tegoż :grin:

1 polubienie

A to gratuluje.Bo ten czy nie ten,to piekny pies!

1 polubienie