Jakie rasy psów Wam się podobają?

Tak generalnie, to uwielbiam duże psy, i sama nie wiem dlaczego właściwie… :open_mouth:
I lubię takie, którym się autentycznie morda śmieje i robią ze mną co chcą… ! :grinning:
A jeśli o podobaniu mowa, to cudne są dla mnie ze względu na maść wszystkie wyżły (zwłaszcza wejmarskie ze względu na maść). Mam szczególny sentyment do golden retriverów, basety mnie rozczulają, jamniory rozweselają - sama miałam takiego niecnotę Cezara, który mnie przekupywał spojrzeniem pt. “zbity pies” ;), owczarki niemieckie - respekt i podziw nad inteligencją, no i … jeśli miałabym dalej wymieniać, to chyba bym nie skończyła do rana :stuck_out_tongue_winking_eye: :wink:
A z mniejszych, to nie wiem, czy ktoś pamięta naszego biednego, medialnego Fijo i jak to rasa jest? Myślałam, że to jest spaniel - Springer angielski, ale nie jestem do końca pewna. Piękny psiak!
A w życiu miałam 4 psy - 3 były cudownymi i oddanymi mieszańcami, a rasowego szczeniaka jamniora dostałam kiedyś od byłego chłopaka na urodziny :wink:

2 polubienia

A dla mnie verka jednak biszkopty (i wcale nie ze względu na jakąś bzdurną modę…)

1 polubienie

Hahha, szczotki są fantastyczne!

Tak jak dalmatyńczyki też po znanym filmie @janusmakroniusz. …

Widziałam, widziałam… :wink: Laila? Leila? Dobrze pamiętam?
Piękna, fakt :slight_smile:

1 polubienie

Najbardziej chyba pomeraniany :grin:

3 polubienia

Wlasnie spi obok mojego lozka,nie chce w innym miejscu spac.

3 polubienia

Nic, tylko głaskać i przytulać Leo :smiling_face_with_three_hearts:

3 polubienia

Ona mnie nie odstepuje,z9na zabrala ja na puetro,to o malo drzwi nie wywalila,w nocy musiala ja do mnie przyprowadzic.
Tu polozyla sie na swoim dywaniku i spala grzecznie do rana))

2 polubienia

To faktycznie grzeczna, bo mojego Cezara pomimo moich głośnych protestów przed spaniem, rano zdarzało mi się witać nos-w nos na moim jaśku :sunglasses: :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Skąd ja to znam :slight_smile:

3 polubienia

No i weź takiego wygoń.
No nie da rady Bocca :wink:

3 polubienia

Nie da rady w żadnym wypadku, a jak spojrzy to serce mięknie i nawet już swojego ulubionego jaśka odstępujesz…mało tego nawet się posuwasz i robisz miejsce :wink:

3 polubienia

Tak, tak, tak ! :hearts:

1 polubienie


A tu jest winowajca :slight_smile:

4 polubienia

Oduczylem ja teho,gdy byla malutka wciskala mi sie na lozko,spala w kolanach moich nog.
Teraz juz dorosla,wielka,musial bym ja spac na dywaniku)))

3 polubienia

A mój piesełek rzadko kiedy śpi nawet w domu, o moim pokoju nie ma nawet mowy, ale ja z tym mam niewiele wspólnego…to kot mu nie pozwala :stuck_out_tongue:
(Bo u mnie chyba wszystkim i wszystkimi rządzi kot :cat:)

1 polubienie

Gdybyś miała psa, nie pieska, kot nie miałby nic do powiedzenia. :blush:

Ja co prawda wole koty, ale dzis jest dzien psa wiec wstawie tu ulubionego pieska mojego syna (piesek sasiada ale bardzo zaprzyjazniony z synem byl)
Psina malutka byla, nie wiem jakiej rasy a nazywala sie Tyson:

image

2 polubienia

Nie byłabym taka pewna :wink:
A pieskiem jest w zderzeniu z kotem. Z innym psem robi się nagle pies :roll_eyes:
Z obcym “ludziem” też.
Takie dziwne stworzenie.

1 polubienie