Jakie to miasto?

Madera i chyba lotnisko…

Odlotowe

Wrrrr…
No po prostu kocham zadawanie pytania i nie dawania odpowiedzi :angry:

Tak, @Conradus to Madera. Lotnisko im. Ronaldo :rofl:

Znam to lotnisko. Wprawdzie na Maderze nie byłem, aczkolwiek się wybieram, ale lotnisko znam z symulatorów lotu. Tylko nie śmiać mi się proszę, są symulatory i symulatory.
Lotnisko na Maderze uchodzi za jedno z najtrudniejszych na swiecie, obok tego w Nepalu, Gwatemali, Bhutanie i jeszcze paru innych. Niedawno zostalo przedluzone.
Jak cos sknocilem, mozna poprawic, bo w źródła teraz nie zaglądałem.

Po przedłużeniu nie jest juz takie niebezpieczne

Miejsce + dodatkowa kategoria i podpowiedź - kinematografia

Jakaś podpowiedź…niewielka może…

Zaczekam co powie Bingola, bo pewnie rozpozna po jednym drzewie :grin:

Irlandia Północna i tam kręcili serial “Gra o Tron” ???

Nie mam pojęcia!

Jak nie Nowa Zelandia to nie wiem?

Dokładnie. To teraz już z górki :slight_smile:

Aleja starych buków The Dark Hedges

Brawo

Andorra, ale to Google zasługuje na nagrodę.

Zasadniczo?
Raj podatkowy, ale na Gigraltarze ładniej
No i zimą sniegu na makaka

Wiedeń

Czy jest cos czego nie masz na lodowce?