Proponuję wrzutkę Waszych zdjęć nieoczywistych z miast wszelakich z pytaniem jakie to miasto?
Na dobry początek, czy rozpoznajecie w jakim mieście ostatnio był Farang ? ![]()
Budapeszt.
Brawo
Google podpowiada Budapeszt.
W drugim przypadku Luksemburg.
Sadzac po wieży to Berlin.
Drugie wyglada mi na Londyn.
Tym razem bez google.
Berlin
Jak to Kopernik, to Torun.
Toruń
Gooood ![]()
Niestety dalej nie odgaduję. Idę spać bo padam już.
![]()
On ci to jest ![]()
Musze tam wrócić… ![]()
Wenecja, budynek kojarzę, ale co to?
Piekne miasto. A pierniczki jakie dobre ![]()
Z Placu Św.Marka.Ale samej budowli juz Ci bez podpórki nie nazwę…No nie pamietam…
Tak!
I właśnie te wypady na 2-3 dni przyczyniły sie do tego że znowu,kupuję ich pierniki!
Tak jak z Gdańska przyplątała mi się czekolada"Ratuszowa"firmy Bałtyk…





