Jako ze lato to kwiatki (te dziwaczne)

Kto da wiecej?

2 polubienia

image
Drzewo duchów (davidia chińska).

1 polubienie

Czad!:grin:
Jako że lato to ja lawendą ozdabiam wszelakie rzeczy i się sie bawię w odnawianie staroci. Dziś w taki sposób meble zaczynam robić…

7 polubień

Zawsze podziwiałam laski , które mają dryg do takich rzeczy!
Szacun! :smile:
Ps .motyw lawendy jak i ona sama jest cudna

3 polubienia

Ja to już wszystko robię. Maluje kubki,obrazy,buty,ciuchy, pudełka ,meble, ściany.Co mi w rękę wpadnie to idzie pod pedzel😁

1 polubienie

Ja pitole :smile:
To w sumie dobry motyw , żeby Ci coś swojego podrzucić :smile:
Nieźle się wkręciłaś !
:smile:

1 polubienie

Uwielbiam to :slight_smile:

2 polubienia

O! ładne :slight_smile: Też się bawię w takie rzeczy.

1 polubienie

To o meble muszę Cię wypytać przy okazji, bo mam do odnowienia/postarzenia mały stoliczek i mało odwagi, by się za to zabrać.

3 polubienia

Ja już ogarnęłam jedne stare meble i wyszło całkiem całkiem. Były brązowe chyba z 30letnie A są ładne różowo niebieskie:)

1 polubienie

Kolejna artystyczna dusza :heart:
Brawo dziewczyny :heart:

Tu masz…stare brązowe meble z lat chyba 80tych.

3 polubienia

A tu stare półki, skrzynki…

5 polubień

Ooo, to dobra jestes! Kiedys odnawialam stol i wydrapalam DZIURE!!!

O i w motylki…:slight_smile:

@gra, postarzanie mebli jest teraz bardzo modne, szczególnie styl prowansalski , są farby kredowe dostosowane do tego, kolor sama dobierasz ,ta metoda jest o tyle prosta,że ciapkasz pędzlem jak chcesz, nie musisz jej idealnie rozprowadzać . Proszę.

2 polubienia

image

2 polubienia

1 polubienie

Styl prowansalski? Czyli z Prowansji. Południowo - wschodnia Francja, W czasach storożytnech; Galia Zaalpejska, czyli Provinca Nostra - Nasza Prowincja dla starożytnego Rzymu. Jakby więcej szczegółów, to służę uprzejmie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Dziękuję mój Rzeczniku prasowy :wink: więcej sama wyszukałam, zastanawiałam się nad tym modnym obecnie stylem prowansalskim, bardzo w moim guście, chyba przebił styl rustykalny.

2 polubienia