Jedna putinowska gnida unicestwiona!

Ależ oczywiście że są! I Niemcy i Francja są proputinowskie, bo czerpią z tego korzyści majątkowe. Jak puktowi powinie się noga, to jak to politycy, zmienią front i będą twierdzili, że … oni zawsze walczyli z rosją ;(

1 polubienie

Tak robię wszystkie władza, bez względu na współrzędne geograficzne :slight_smile:

Logiczny wniosek, oni nie są proputinowscy, a dbają o wlasne interesy, traktując Putina jako narzedzie.
Z wzajemnoscia zresztą. :wink:

Kwestia dyskusyjna. Napiszę dokładniej: W tej chwili SĄ proputinowskie, bo tak im wygodniej. To jest bardzo wyraźne.
Później powiedzą, że zawsze byli PRZECIW, choć fakty świadczą o czymś innym, ale cóż… liczą, że wyborcy pewnie zapomną

Fajnie że Francja nie skręci w prawo i nie wyjdzie z sojuszy ale Emanuel też lubi Władimira

A kto tego uroczego czlowieka nie lubi?
image

2 polubienia

Teraz wszyscy są mądrzy…Ale jak putin jawił sie światu jako bezkompromisowy tępiciel isis to ani słowa ani tutaj,ani nigdzie indziej!!!
A przeciez wiadomo było [jak nie tutaj to juz światu na pewno!] jakimi metodami np. wspomagal Asada w Syrii…
Ileż to razy slyszało sie jacy to Rosjanie są otwarci,przyjacielscy jesli tylko z nimi wypić,pobyć i poznać ich troche…Jak widać nawet takie metody są niczym w kwestii poznania.
Sam staralem sie zachowywac chłodną głowę i ciesząc sie z gnebienia terrorystów,pisałem że na swój sposób jest on dobry dla swoich,jakieś dwa lata temu…
Nikt nie zdaje sobie sprawy z okropieństw wojny póki sam sie do niej nie zbliży lub łaskawie nie zainteresuje.Zbrodnie isis na nikim nie zrobiły wrazenia oprócz ofiar oraz tych którzy byli w pobliżu…Taka jest ta wspolczesna wrazłiwość,traktująca zbrodnie jak komputerowe zasrane gry!
Kiedy ostatnio pisalem o wymordowaniu 83 ludzi w północnej Nigerii przez islamców,nie było nawet słowa komentarza!
Daleko prawda?

5 polubień

Jak kiedyś wspomniałem w innym poście ludzie mieli to gdzieś bo ISIS Syria to wszystko było daleko ale jak zawitało to już pod drzwi prawie całej Europy to wtedy się obudzili bo dotarło do do nich że ich może czekać to samo

2 polubienia

To osiągnąłeś znacznie więcej niż ja…

1 polubienie

Temat ten ruszyłem jeszcze na starym Pytamy. Pisałem i o Rosjanach, jacy są, i o terroryzmie.

Mieliśmy w Europie też rzezie na Bałkanach. Na starym forum również poruszałem ten temat.

1 polubienie

Po kolei. Putin jako prezydent Rosji islam tolerowal. W wersji zrusyfikowanej. Kwestia Syrii jest nieco bardziej skomplikowana, trzeba by się cofnac do wczesniejszych czasow, kiedy ZSRR musialo wiac z Afganistanu, a Amerykanom wydawało się, ze beda w stanie sterowac tym krajem - z jakim skutkiem? Wiadomo.
Teraz ponoc do potencjalnych bogactw tego kraju przymierzają się Chinczycy. Do trzech razy sztuka?:wink:
Putin walczyl z terroryzmem i islamskimi radykalami? Owszem. Tylko, ze tak swietnie, ze probujac wykorzystac Syrię sam nim się stal.
Teraz kombinuje w Kamerunie, Mali i okolicach. Syrii nie odpusci, choc nie wiadomo jak dlugo to potrwa, bo mu Erdogan zamknal przestrzen powietrzna, cywilną rowniez.
Te wszystkie dzialania plus koniecznosc chronienia granic azjatyckich to jedna z przyczyn, gdzie mozna upatrywac szansy dla Ukrainy.
A ze stosuje bandyckie metody? To nie nowość. Ze udawano, ze to jego wewnetrzne sprawy? Też.
Dla niewygody wielu Ukraina jest zbyt blisko, zeby to się dalej dawalo ukryc.
Ja rozumiem, ze masz dusze rycerza krzyżowca, ale nie obwiniaj Rosji i islamu za całe zlo swiata.
Zli czy obojetni sa wszędzie. Fanatycy tez.
Wystarczy im tylko nie przeszkadzac.

Sorry ale to jest jedno wielkie blah,blah,blah.Nigdy nie tolerowal islamu w wersji terrorystycznej i dlatego byla wojna w Czeczeni oraz wszelkie inne ruchy na Kaukazie.
W dodatku jak ja pisze o bandyckich metodach to Ty musisz to tez napisać jako swoje.Na takie gadanie szkoda mi czasu.
A Rosja jako imperium zla jest w tej chwili wraz z islamem jedynym krzewicielem wszelkiego zla na swiecie.Plus kartele narkotykowe.
Próba oryginalnosci zupelnie nie na miejscu.

Terroryzm w Czeczenii?
Pierwsze zamachy były prowokacja KGB.
I to podaja źródła pozarosyjskie.
Kartele narkotykowe? A jak myslisz kto tam działa? Niekoniecznie pokazujac twarz? Potomkowie przeszkolonych chlopcow od Stalina i Hitlera. Ameryka Poludniowa jest ich pełna.
Zakladasz, ze jest tylko jedno zrodlo zla?
Rosja, islam, no moze producenci ćpunów?
Duże uproszczenie.
I zdaje się kazde z nas bedzie w tym temacie miało swoje zdanie.

2 polubienia

Smród za pożyczkę Putina, tak naprawdę nie jest aż tak silna jak z naszej perspektywy pozafrancuskiej może się nam to wydawać.

1 polubienie

Wiedzieli od dawna i karmili trolla, który sie zbroił :frowning: :frowning: :frowning:

S-ny te 2 sprzedawały broń do 8.04. :frowning:

Za terroryzmem stali tak naprawdę Rosjanie wysadzenie bloków w Rosji było działaniem FSB na zlecenie Putina co miało być prowokacją do wojny w Czeczeni

4 polubienia

Tak,teraz wszystkim to pasuje do obrazka…Nie dziwie sie.

Ok nie powiedziałem że Czeczeni byli świeci bo owszem robili zamachy ale prawdą też jest że Rosjanie dołożyli im trochę zamachów na ich konto o możliwym wysadzeniu bloków przez FSB mówiło się już jakiś czas temu przed wojną w Ukrainie

3 polubienia

Tak,zgadza sie.Ale co to zmienia?
Natura islamu jest jaka jest a tylko czasem broni czy bomb,brakuje.
To ze sowietyzm moze to cynicznie wykorzystać,wiemy.Lub,dopowiem złośliwie pod adresem co niektórych,wlasnie sie dowiadujemy :wink:
Tu z kolei kłania sie natura sowietów.Znacznie gorsza od powszechnie rozumianego"faszyzmu".
Nie ma takiej metody,takiej zbrodni,takiego szaleństwa i takiej nienawiści której nie spróbowaliby sowieci aby osiągnąć cel.I tylko siła może ich powstrzymać.
Co zresztą podpowiada caly czas,od kilkudziesieciu lat,historia.