Jeśli duet Pawłowicz&Piotrowicz zostali sędziami TK, to, czy doktor Mengele zostałby ministrem zdrowia w III Rzeszy, gdyby Hitler wygrał wojnę?

Miał przecież olbrzymie dokonania naukowe i wielkie kompetencje jako lekarz, prawda?

To już Incitatus lepiej by się nadawał. :grin:

2 polubienia

Mój mentor mawiał: “Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem”.
Wpisu nie komentuję.

1 polubienie

Twój mentor chciał przez to powiedzieć byś, nie rozmawiał sam ze sobą.

Ok. Super. To napisz to jesCze do szczery do bulu w moim pytaniu jak taki miły jesteś. A nie napiszesz? Są równi i rownijesi? Jaka szkoda…:rofl:

Ale tekst dobry. Użyje go w odpowiedzi do szczerego. Chyba się nie obrazi? Przecież ja się nie obraziłem na ciebie i niego… W sumie… Collins pisał do devila że zaraz się obrażę a sam się obraził XD

Mengele to tylko symbol. To jak z aspiryna z nazwy wlasnej przeszlo do mowy potocznej. Takich rzeznikow Hitler mial wiecej i po wojnie krzywda im sie nie stala. Temat jest mniej znany niz von Braun i jemu podobni, ale nie mniej zawiklany.

1 polubienie

Birbant to nie jest zart, to co sie dzieje to bolszewizacja kraju.
Ale raczej dzis Miczurin, Lysenko i spolka mieliby wieksze szanse niz Mengele, bo ten psychopata jednak studia medyczne skonczyl.

1 polubienie

Ręce opadają.

1 polubienie

Mało kto wie, że z badań Mengele korzystali po wojnie Amerykanie i Anglicy. Głównie jeśli chodzi o przezywalnosc czlowieka w zimnej wodzie.

2 polubienia

Wiem; tam gdzie biznes i polityka, tam kończy się moralność i etyka :frowning:

4 polubienia

Nie tylko.
A doktryna eugeniki ma sie dobrze do dzis. Poszukaj Fujimori, Peru, Indianie - nie wiem ile materialow jest po polsku, ale to byla planowa akcja sterylizacji kobiet Indianek. Ze wzgledow rasowych. Trwala ostatnie dwie dekady XX wieku, a i mozna przypuszczac, ze czasem i dluzej.

3 polubienia

Nie tylko z badań Mengele, bo byli gorsi, którzy sobie długo wygodnie pożyli, a także bezkarnie. @okonek o tym wspomniała.

4 polubienia

A Szwedzi sterylizowali Lapończyków.

2 polubienia

A w Ameryce bili Murzynów

1 polubienie

Znam ten cytat i stosuje.

1 polubienie

@gra
Tez to zauwazylam

2 polubienia

tez, nie mowiac juz o australijskich aborygenach, ktorym losu nie ma co zazdrościć.

3 polubienia

Przesadzasz i w dodatku,niesmacznie.
Nie mozna,NIE WOLNO,porównywać chamow,kretynów,oszczerców oraz wszelkiej masci,ludzkich chwastów,ze zbrdniarzem!
To jednak jest róznica.

Ma się żyć lepiej. Lojalnym. Grunt że to są profesory.

1 polubienie