Jeśli gamoniowaci decydenci nie posłuchają mnie, to

takich śmierci może być więcej. Każdy niedowiarek może przyjechać do galerii Olimpia w Bełchatowie, to zobaczy, jak destrukcyjnie działają przezroczyste, jakby szklane, barierki, szczególnie na osoby z lękiem wysokości.

A lęk wysokości może pochodzić od diabłów podskórnych.

Akurat jak ktos chce to mu zadne barierki straszne nie będą.
A kolego, leku wysokosci nie maja tylko osoby calkowicie pozbawione wyobrazni lub ślepe.

1 polubienie

Ikar w spódnicy

Ja bym z takiej osoby nie kpila, te balustrady wbrew pozorom są dosc solidne i sforsowanie ich wynaga sporej dozy determinacji.

2 polubienia

To mogło byc samobójstwo. W Warszawie tez był taki wypadek w Złotych Tarasach - dwie osoby kolejno odebrały sobie w ten sposób życie - i od tego czasu “decydenci” założyli specjalna siatkę (cos na kształt tego co jest w więzieniach)

3 polubienia

bylo kilka takich samobójstw, nie tylko w Polsce - i w tym przypadku sadze, ze tez tak bylo. mosty i wiadukty tez maja podobna “sile przyciagania”, ale na desperata metody nie ma.
a z tym lękiem wysokosci to dziwna sprawa - dla mnie zaczyna sie kosmos od pierwszego pietra, ale w samolocie to juz mi wszystko jedno…
w gorach? no raczej wole je ogladac na kartkach pocztowych.

2 polubienia

Mogą prowokować do zachowań samobójczych, a te barierki nie są wysokie, nie wiem , czy mają metr wysokości. Czyli jak nie przez przezroczyste - jak by ich w ogóle nie było - barierki, to nad nimi.

W takim razie ja tych diabłów podskórnych muszę mieć mnóstwo :imp:

2 polubienia

Spokojnie, diably podskórne czasem Cie lepiej przypilnują niz aniolek przydzielony do stróżowania.
Przeciez walcza o swoja niszę ekologiczna.

2 polubienia

Sam jesteś gamoniowaty, @harmonik , bo żadnej rzeczy, którą wymyśliłeś nie potrafisz zrealizować ani przekonać do tego nikogo poza sobą samym.

2 polubienia

Oj przepraszam. Rolę pozytecznego idioty wykonuje bezbłędnie.

3 polubienia

Nie jesteś w stanie wyobrazić sobie, jak dużo już zrealizowałem, ale jaki miałbym interes pracować więcej nad oświecaniem pojedynczego Ciebie, skoro tak Ci dobrze. Mam nieporównanie szersze dążenia.

Najwięcej ich wchłaniamy wraz z niewłaściwym jedzeniem. Tylko dojrzałe, słodkie owoce są dla nas pożywieniem właściwym, harmonijnym. One wymiatają diabły podskórne, ale tych na ogół mamy pod skórą miliardy…

1 polubienie

Fakt, masz rację, nie jestem w stanie sobie wyobrazić, wiec pokaż nam dowody swoich realizacji. Może jakieś ukończone HMP? Może pociąg z napędem mięśniowo-wibracyjnym?
Czekamy. Moga byc zdjęcia z komórki. :slight_smile:

2 polubienia

Szkoda, zes tych glupot od dzieciaka na sobie nie stosował. Na swiecie by bylo jednego idioty mniej

Kiedy bredzisz o klatkowym chowie dla tobie podobnych, siedze cicho, ale gdy nawołujesz do morderstw, nie licz ze nie zareaguję.

3 polubienia

A Ty byś tak potrafił (“pożytecznego”)? Potrafiłbyś porwać się na gigantyczne zadanie uświadamiania ludzkości, że cywilizacja i kapitalizm z jego oczywistym nie istnieniem zysku w ekonomii, ale także szczepienia przeciw COVID-19, to bezmyślności?

To są sprawy dla gamoni, ich pytaj.

2 polubienia

No nie wiem czy tak pozytecznego?
Na szczescie w razie czego u mnie lorazepam jest refundowany…

1 polubienie

Chyba, @Bingola, jakby ktoś się Ciebie spytał, czy lokomotywa o udźwigu 60 ton, z silnikiem porównywalnym z TIR-ami, uciągnie 50 wagonów 60-tonowych, to uznałbyś, że coś takiego nie mogłoby zaistnieć, a jednak tak się dzieje po milionkroć. A wiesz, dlaczego tak taka lokomotywa to potrafi?