Jeśli jest choć jedno państwo, w którym nie trzeba nosić kretyńskich,

szkodliwych maseczek czy przyłbic, jak Szwecja czy Białoruś, a sytuacja zdrowotna nie jest w nich gorsza, niż w tych zmuszających do ich noszenia, to jest to jeszcze jeden dowód, że ta cała pandemia COVID-19, to światowy, zbrodniczy spisek wiadomonacyjny. Zgadzacie się ze mną?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Szwecja stawia na naturalną selekcję

1 polubienie

Jakby autor pytania przejrzał uważnie internet od pierwszej strony do ostatniej, to napewno natknąłby się na to:

3 polubienia

Jak miałbym twoją “rzetelność”, to prawdopodobnie poszedłbym się utopić, aby sobą nie przynosić zażenowania tej Planecie.

Czy naprawdę, wzorem poczynań niewiernego Tomasza, musisz wsadzić palec w doopę, by przekonać się o jej rzeczywistym istnieniu. :thinking:

3 polubienia

Myslę, że w uwielbianej przez Ciebie Korei Północnej tak jest

2 polubienia

To byłaby budująca rzeczywistość.

To na co jeszcze czekasz?
Wiza, 20 dni kwarantanny i w droge. Miseczka ryzu dziennie w wolnym kraju czeka.

1 polubienie

Nie zgadzam się i zgadzać nie będę. Właśnie brak maseczki w najbliższym otoczeniu (bo to nie zaraża) zgubiło mnie. Nie życzę Ci źle ale może zmieniłbyś zdanie gdyś zachorował.

2 polubienia

Jakbyś nie truła swego organizmu szkodliwym jedzeniem, to bez trudu sobie poradziłby. Widziałaś jakieś z milionów gatunków harmonijnych stworzeń, noszących jakieś kretyńskie maseczki, wykonujące jakieś kretyńskie, oszukańcze testy?

Przestan bredzic.

1 polubienie

Licz się ze słowami, szujowata kretynko, bo nie sięgasz mi do kostek. Zaraz ten mój wpis usuniesz, bo to wstyd uchodzić za kretynkę.

Wpisu nie usune, bo to “dowod w sprawie”
Na jakis czas usune przyczyne.

1 polubienie

Weekend w pokoju bez klamek … Chłop musiał mieć ciężkie dzieciństwo …

1 polubienie

Palec powiadasz? On tam cały wszedł …

Anguilla nie ma obowiązku maseczek. Ale oni mieli tylko 3 przypadki chyba w marcu i od razu się zamknęli na obcych. Założyli taką maseczkę na cały kraj, więc oczywiście nie jest to dowodem.

Ach, a taka fajna wysepka. Jeszcze w lutym podziwiałem umierającą powoli rafę, Masz tu 10 minut, zdaje się, że uważasz, że podróże wirtualne lepsze są od tych w realu… :stuck_out_tongue:
https://youtu.be/PZCHaLVTvkw

1 polubienie

@harmonik Coś w internetach nie po Twojej myśli i już nie cacy, nierzetelne? Ojojoj jakiś ty mądry i obiektywny!

2 polubienia

Pamiętaj @harmonik że gdyby nie zbrodnicza i nierzetelna Służba Zdrowia, która walczy z Umiłowanym Najjaśniejszym Doborem Naturalnym nie mógłbyś nas teraz uświadamiać i uświęcać każdego dnia. Bądź wdzięczny za swój fart Ojczulku.

1 polubienie

Koronawirus. Szwecja wprowadza kolejne restrykcje

Dzisiaj, 18 grudnia (18:02)

W piątek w Szwecji odnotowano najwyższy od początku epidemii przyrost zakażeń koronawirusem - 9654 nowych przypadków. Premier Stefan Loefven ogłosił kolejne restrykcje w związku z epidemią COVID-19 i po raz pierwszy zalecił stosowanie maseczek w transporcie publicznym.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-szwecja-wprowadza-kolejne-restrykcje,nId,4935489#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

No i co teraz? Ta twoja Szwecja zaczyna się budzić z letargu …

Dlaczego tak jest? Oczywiście za mało żrą jabłek …

Jednym słowem kompromitacja harmonik …

Znasz to słowo?

1 polubienie

Nikt myślący nie traktowałby poważnie takich żydowskich kampanii dezinformacyjnych. Wystarczy, że zbierają haki na decydentów, aby ci tańczyli tak, jak im żydostwo przygrywa.