Jeśli ludzie uzyskali takie atrakcyjne gadżety, jak kolorową tv, komputery i internet,

Po tych owocach popijanych woda? Toz to slad weglowy wiekszy niz ciezarowka zostawi😂

1 polubienie

Toi się Ci tylko tak wydaje, bo nie byłeś na Bliskim Wschodzie, o muzułmanach w Kanadzie nawet nie wspomnę :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Najpierw chodziło mi o zaczęcie od Polski.

Zgadza sie, i do tego musi byc full wypas tych gadzetow, byle czym sie nie zadowola. Co prawda nie wszyscy, bo kraje muzulmanskie to nie tylko Arabia Saudyjska czy Kuwejt. W wiekszosci ronice w dochodach garstki w stosunku do biednej wiekszosci sa wieksze niz w krajach zachodnich. Nie mowiac, ze nawet ta srednia to ma sie daleko do krajow europejskich.

Gdybym nie musiał pracować / nic się ruszać / to być może by starczyło komuś, mnie przy szybkiej przemianie zbierało by się na mdłości i bóle, rozumiem raz co jakiś czas - 7 lub 14 dni bez mięsa czy nabiałów itd. jabłka, gruszki też sobie podjadam ale nie tylko bo są i inne owoce jak mandarynka klementynka - głównie sok do leku z czymś pomieszany, tajemnica aptekarki częściowo na apetyt po lekach i coś jeszcze ino nie pamiętam / pracuje nad pamięcią i jej logiką na komputerze, banany zastrzeżone. Takie to życie

A chciałbyś iść na ubicie w rzeźni, ubojni lub na trawlerze dla rzekomo potrzebujących ludzi? Bo wg mnie nie pochodzimy od mięsożernych i rybożernych małp. Wiesz, że katarzy woleli całymi rodzinami iść na spalenie na stosie przez siepaczy diabelskiego Kościoła, niż zabić i zjeść kurę?

1 polubienie

@harmonik A od kogo pochodzimy?

Tylko w zimę nie ma świeżych owoców na drzewach, jabłka, gruszki i rodzynki kupujesz?

2 polubienia

Ale katrazy wierzyli również, że stwórcą Ziemi i człowieka jest Szatan…

Prawdopodobnie od specjalnych koncepcji wirtualnych.

A co to jest? I dlaczego prawdopodobnie?

1 polubienie

w młodości dużo czytałem i wiem o czym piszesz.

1 polubienie

Bo nie jestem pewien, czy byłem przy tym…

1 polubienie

Czyli my od jakichś wirtualiów a nie od harmonijnych organizmów jednokomórkowych się wywodzimy?

1 polubienie

@kaziu @harmonik Oświećcie mnie więc na temat owych wirtualnych koncepcji.

To nie wiesz, ile wirtualnych filmów i programów ludzie potrafili stworzyć? Więc dlaczego ktoś inny miałby nie potrafić stworzyć ludziom ich świata?

Coś jak w “Matrixie”?:thinking: Tyle że tam świat był wirtualny a ludzie realni…

3 polubienia

Teoria że pochodzimy od małpy wyszła od Darwina i tak już została, Nie ma jej w najstarszej książce na świecie czyli Piśmie Świętym - jednak są jeszcze starsze zapisy mówiące o rzeczach zapisanych w tym Piśmie, jednak to nie jedyna teoria.Najbliższa jest teoria dawno zapomniana miliony lat przed Darwinem - to czasy Sumerów, niewątpliwie komuś nie na rękę z racji swych interesów jak i sam Darwin wiedział Odczytane ich tabliczki pisma klinowego / przechowywane w skarbcach ! muzeów wyjaśniają dużo rzeczy które ludzkość ciągle bada od stuleci np pochodzenie człowieka, sprawa kosmosu - planety, czarne dziury w kosmosie, chorób itd Odnośnie dla świata ludzkiego te tabliczki nadal nie są odczytane i tylko sobie tam leżą

@kaziu Trochę mi to przypomina Danikena… Czytałam go trochę swego czasu… Potem natknęłam się na książkę “Z powrotem na Ziemię” polemiczną wobec Danikena też bardzo ciekawą…

1 polubienie

Zapewne i to się tylko tak ludziom zdaje, że realnie cieleśnie istnieją, choć to życie cielesne jest tylko jak mgnienie oka naprzeciw wieczności, czy innej rzeczywistości, w tym wirtualnej.

1 polubienie