Jeśli masz nadwagę, to lubisz swoje ciało, czy jest ono dla Ciebie obrzydliwe?

  • Lubię je
  • Jest dla mnie obrzydliwością
  • Mam do niego stosunek neutralny
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

Nie mam nadwagi :wink:

2 polubienia

Nigdy nie mialem nadwagi.
Obecnie waze 85kg,coz starzeje sie,malo ruchu.
Nie jestem zavhwycony tym,w miare ,ozliwosci walcze z tym.
A wazylem w pewnym okresie 98kg.

@zmyślona, @Leone_Marco. Pytanie jest kierowane do osób posiadających nadwagę, także otyłość.

1 polubienie

Kiedyś miałam lekką nadwagę, jakos około 10 lat temu. Czułam się z tym źle, więc zmieniłam dietę, której trzymam się do tej pory i jest dobrze, żadnych ćwiczeń nie stosowałam na tyle długo, by dawaly efekt, więc ich nie liczę :grin:

1 polubienie

Wiec pisze,ze mialem nadwage98kg,przy wzroscie 176cm,to juz niezly maciek.
I powiem szczerze,ze nie podobalo mi sie to.
Gdy tylko moglem zaczac gimnastyke,zrzucilemnadwage,przynajmniej jej czesc.

1 polubienie

Obrzydliwe? Nigdy. To tylko cialo.Powłoka tego ,co w człowieku najlepsze i najistotniejsze. Po pierwsz
ej ciąży wazylam97 kg. Przytylam w ciąży 44 kg. I jakoś nie widziałam w tym jakiejś tragedii. Są ważniejsze rzeczy niż waga.

5 polubień

Nie posiadam nadwagi. Mam ciało jak Apollo.

1 polubienie

Niewątpliwie ciąże dodatkowo obciążają życie kobiet, stąd zasługują kobiety na największy szacunek, miłość i pomoc ze strony płci brzydszej.

2 polubienia

Nadwagi nigdy nie miałam, zawdzięczam to chyba tylko szybkiej przemianie materii.
Kiedyś, jak troszkę przytyłam, jakoś na początku okresu dojrzewania, chociaż miałam wagę w normie, wydawało mi się, że jestem strasznie gruba, bo wcześniej byłam chudziutka. Kilka osób nieświadomie mnie w tym przekonaniu utwierdziło.
Z dnia na dzień przestałam jeść słodycze, zaczęłam robić spore ilości brzuszków 2x dziennie (wiem, to nie jest zdrowe), rano wstawałam biegać, chociaż nie znoszę biegać ani wstawać wcześnie rano. To było moje jedyne odchudzanie w życiu i mam nadzieję, że nie będę w ciągu najbliższych przynajmniej 10 lat tego powtarzać.

3 polubienia

Bycie grubasem jest obrzydliwe

2 polubienia

Mam nadwagę i czuję się obrzydliwie .

1 polubienie

Tez mam nadwagę. Nie lubię jej, walczę z nią nieustannie i przegrywam niestety. Ale mowić obrzydliwe to przesada. Jak napisala @anon70601590 to tylko ciało.

8 polubień

W naturze otyłość nie występuje

1 polubienie

Ja z nią nie walczę , nie chce mi się jeszcze :stuck_out_tongue_winking_eye: ona sobie sama skacze jak chce , ważne że się zatrzymała .

3 polubienia

W pewnym wieku mała nadwaga ( ale podkreslam mala) jest wskazana bo zmarszczek nie widac.

4 polubienia

Jeszcze zależy w jakim stopniu, jeśli człowiek wygląda jak kulka, przez co już nie może się ruszyć, wówczas tak - jest to nie tyle straszne, co obrzydliwe… ale zwykła nadwaga, to już inna sprawa. Poza tym nie zawsze otyłość jest z obżarstwa …

4 polubienia

Byłabyś idealnym celem dla drapieżników

1 polubienie

Tak, to prawda :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

99,9% ludzi tłustych to obzarstwo i lenistwo