Jeśli naukowcy są mądrzy, rzetelni, to ja jestem papieżem?

Badają nasz Wszechświat Równoległy, traktując go jako jedyny i jedyny rzeczywisty, podczas gdy takich ,Wszechświatów może być nieskończona ilość, a na pewno jest dużo więcej, niż jeden nasz. Następnie zobaczcie harmonijność DSHN-u, Ustawcie suwak na trzecim filmie na 15:00, aby zobaczyć taką ławicę podgryzających rybek w COR-ach.

Nauka zawsze będzie rzeczą otwartą

Przypominam tylko, że się powtarzasz z pytaniami … 1 października 2021 zadałeś prawie identyczne papieżu harmoniku :grin:

Możesz zadać jakieś inne?

4 polubienia

A bądź sobie i papieżem… ja tam jestem tolerancyjna. :joy:

1 polubienie

Już było? Aaa ok, dzięki no to nie odpowiadam.

3 polubienia

A ja będę Napoleonem.

2 polubienia

I jeszcze wiele razy będzie.

2 polubienia

Dołączyłem nowsze graficzne linki. Mało moich tekstów, a filmiki sporo pokazują, zwłaszcza wygodnickim i leniwym, nie kochającym dużo czytać po książkach i czasopismach.

Powtarzam się nie tak często, zwłaszcza w porównaniu z ilością produkcji tradycyjnej nauki, przy której moje powtórki to może 1/bln, ale moje tematy i posty mają wagę, przy której ludzka nauka nie prezentuje się poważnie.

muszę Cie rozczarowac, wszystkie lóżka przeznaczone dla Napoleonowi zajete :slight_smile:
ale sa jeszcze wolne etaty dla pielegniarzy
Szpital psychiatryczny. Pielęgniarz rozwiązuje krzyżówkę.
-Hmm… miejsce urodzin Napoleona… urodzin Napoleona… hmmm…
Odwraca się do pacjenta:
-Kowalski! Przygłupie! Gdzie się urodziłeś?

2 polubienia

Ale filmy dokumentalne są wartościowe, choć nie dla wiadomonacyjnych.

Jak według papieża “zajrzeć” do choćby jednego z wielu światów równoległych, nie zmieniając przy tym stanów energetycznych tych układów?

:thinking:

1 polubienie

Tak ojcze święty.

Może to hormony jak przy menopauzie/andropauzie…

1 polubienie

Kupili cię wiadomonacyjni?

Nie, leki pomogły :smiley:

2 polubienia

Nie mam w zwyczaju czytać regulaminów, ale może skoro to autonomiczne forum, może warto się zabezpieczyć na wypadek powtarzalności pytań, jeśli nie ma takiego zapisu?

2 polubienia

Jest na 100% Jest też możliwość automatycznego banowania bzdur ale w zeszłym roku jeden zapchleniec zrobił aferę że nie może wpisać słowa którego nigdy wcześniej nie używał.

z regulaminem w reku mozna kasowac powtarzajace sie pytania.
w zasadzie odpowiadajac na te powtorki z rozrywki karmimy trolla.

1 polubienie

To by musiał @Szczery_do_BULU załatwić, ale on jest szczery do bólu demokrata i w poglądy, nawet tak głupie, nie ingeruje choć sam tu się potrafi wykłócać. Byle by nie było obrażania. Ale od tego mamy okonka.
Tolerujemy harmonika i tyle.

1 polubienie

To bez znaczenia. Liczy się treść pytania, bo odpowiada się na pytanie niezależnie jak się je udekoruje. Cokolwiek byś nie wstawił naukowcy będą specjalistami w swoim fachu, a Ty nie będziesz papieżem.

4 polubienia