Jeśli naukowcy są mądrzy, rzetelni, to ja jestem papieżem?

Ani naczelnikiem ludzkości.

1 polubienie

Nie wiem czy zasługuje na miano naczelnego w ogóle. :rofl:

1 polubienie

Gdybyś z innymi potrafił czytać i myśleć, zauważyłbyś, że to moje pytanie zawiera milion razy więcej treści, niż tamto z podobnym tytułem. Ale co poradzić na takich, co potrafią tylko tytuły pytań przeczytać.

jest taka kategoria Ring Wolny, tam sobie moga wisiec te pytanka jak ktos z lezka w oku bedzie chcial powspominać :wink:

Polemizowałbym. Byłem na starym pytamy, potem długo długo nic, a po powrocie czytając to co piszesz przeżywam deja Vu czytając teorie o DSHN, rodzeniu księżyca, światach równoległych, harmonijności, nieharmonijności, Jezusie i Ozyrysie koniecznie w jednym zdaniu, propozycji nie jedzenia mięsa, czy o tym, że zwierzęta widzą słodkie owoce w innych zwierzętach…

To wszystko już było i kręci się w zapętleniu w kółko mi bez końca, w kółko i bez końca, w kółko i bez końca, w kółko … w kółko… w kółko…

4 polubienia

I już wiesz że czytać nie potrafisz. :stuck_out_tongue_winking_eye: Spokojnie zielony tu sam poprosił o etat błazna.

3 polubienia

Dzień świstaka.

1 polubienie

jakby tak harmonijnego kolege zaprzac do tego kolowrotka to skonczylby sie kryzys energetyczny? jak myslisz?

2 polubienia

O właśnie. Zapomniałem w swym nawiązaniu do deja Vu dodać słowo “wiadomonacyjne”. To też już było i mdli. Jakby do cholery nacyjnośc wiadoma, czy nie wiadoma miała jakiekolwiek znaczenie.

3 polubienia

To się nazywa zagubienie poznawcze. Tak jak u tych ludzi, którzy zobaczyli młode pokolenie w pracy i się dziwią, że 25latek nie daje sobie wejść na głowę w pracy… Po prostu harmonik żyje w alternatywnym bąblu, który sobie stworzył. Tylko jak on to zrobił?

2 polubienia

To słowo podobne do “lewak” Nikt z używających je nie potrafi go zdefiniować.

1 polubienie

Ja też tak chcę…oderwać się od rzeczywistości…To tak jakby miec odwagę w koncernie koreańskim wyjść o czasie z pracy. I on to robi. Tylko jak?

2 polubienia

Ja potrafię, ja potrafię… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

To dawej

1 polubienie

Nie z podobnym tytułem, tylko TAKIM SAMYM. Widzisz? Uruchomiłem myślenie:) Może pora, byś i Tu uruchomił i dla nowych treści wymyślił nowe pytanie. To niestety wymaga wysiłku i wyjścia poza szablon, który stosujesz kopiując te same pytania.

1 polubienie

Terroryści w Europie w latach 70. Skrajnie i fanatycznie lewicowi i sami się tak nazwali. Baader Meinhof albo Rote Brigaden np… Głównie Niemcy i Italia.

2 polubienia

A co ma z tym wspólnego Tusk? I ja i ty?

1 polubienie

A o to należy spytać tych durniów, co używają na lewo i prawo tego określenia.

2 polubienia

Eee tam, tylko relaks jest ważny :sunglasses: Ja tam wolę się relaksować niż być papieżem.

2 polubienia

I o to mi chodziło. Tym bardziej że lewak miało mówić o obecnych realiach.

2 polubienia