Jeśli naukowcy są mądrzy, rzetelni, to ja jestem papieżem?

Chciałbym tak skromnie wspomnieć, że to dzięki nierzetelnym naukowcom powstała niepotwierdzona jak dotąd teza o wieloświatach. Teza ta ma wielu ojców, a powstała dzięki wcześniejszemu dorobkowi umysłowemu innych nierzetelnych naukowców, takich jak Planck, Einstein, Bohr, Schrödinger, Heisenberg.

Nieskromnie pragnę też zaznaczyć, że wklepanie w klawiaturę komputera tekstu o niepotwierdzonej jak dotąd tezy o papiestwie osób ku temu niesposobnych, tak by mógł on być odczytany przez wąskie grono niezainteresowanych na ekranch monitorów, także zawdzięczamy dorobkowi umysłowemu wyżej wymienionych.

Pisząc o nierzetelności wyżej wspomnianych i jednocześnie korzystać z dobrodziejstwa ich dorobku, to jakby ssać matczyne mleko i narzekać, że nie smakuje.

2 polubienia

O czym ty stary do papieża mówisz :rofl:

No co?
Na klęczkach pisałem.

:face_with_diagonal_mouth:

3 polubienia

A nie powinieneś mu stóp całować? :stuck_out_tongue_winking_eye:

zawsze moge slowo wiadomonacyjne zablokowac :joy_cat: :joy_cat: :joy_cat:, ale juz raz komus, kto nawet nie pomyslal, zeby tego uzyc przeszkadzalo. do tego stopnia, ze spakowal wezelek i sobie poszedl. nie mial poczucia humoru - no i sie nie dalo zmusic do zmiany myslenia na mniej harmonijne - wiadomonacyjnosc nie zostala zastapiona zadnym góralem ze Wzgórz Golan, narodem wybranym czy Eskimosami z pustyni Nagev

1 polubienie

Pisałem już o zapchlonym.

1 polubienie

To papież, wzorem Jezusa Chrystusowego, stopy całował, obmywając je uprzednio.

1 polubienie

Jego chcesz obmywać? stąpają po świętej ziemi jego schowka na miotły.

ale o kagancu zapomniales :wink:

1 polubienie

No zapomniałem.

Po czym ?

1 polubienie

No jego mieszkania… które jest jego osiągnięciem życiowym.

Chyba się troszeczkę zagalopowałeś z oceną własnych i cudzych osiągnięć życiowych… Śmiem stwierdzić, że twój dorobek życiowy w postaci większego schowka na miotły, spowodowany był większym zapotrzebowaniem na miotły.

2 polubienia

Noo na pewno dużo więcej mioteł się zmieści.

Nasuwa sie pytanie, na *uj ci tyle mioteł?

:thinking:

1 polubienie

Potrzeby życiowe.

No cóż. Każdy ma inne, aczkolwiek istnieją takie potrzeby i takie dorobki, przy których formę realizacji twoich potrzeb nie traktowano by nawet jako schowka na miotły.

1 polubienie

A mnie na razie interesuje normalne życie. Kolegi mi jest po prostu żal że musi mieszkać na powierzchni mniejszej niż moja kuchnia. Ale może ascetą jest?

kolega ma dzialke i calkiem ladny domek altanke

2 polubienia

Tak to prawda. Ale kazał ci usunąć fotki. Chyba się wstydzi. A u mnie w okolicy taki domek z działką rod to wydatek z 30 tyś. Tyle że nie jest twój a masz dzierżawę.