Jeśli nie ma "tego czegoś" między dwojgiem ludzi to co z tym zrobić? Co może pomóc?

Jeżeli nie ma “tego czegoś” pomiędzy dwojgiem ludzi to co z tym zrobić? Co może pomóc
skoro zaklęcia nic nie pomogą?

1 polubienie

Można się tylko z tym pogodzić i iść dalej swoją drogą.

2 polubienia

A co jak nie da rady? To nie takie proste.

Dlaczego nie takie proste? Jak nie ma to i nie będzie. Można się zaprzyjaźnić. Czy od razu muszą być fajerwerki? Nikt się do uczucia nie zmusi, no bo niby jak?

3 polubienia

No wiadomo, że zmusić się nie da, ale co jak nie można zapomnieć?

1 polubienie

Jak nie można zapomnieć i się za kimś tęskni? To już inna para kaloszy. Tu już chodzi o uczucie, które jest, tyle, że nie odwzajemnione. Na to też specjalnie rady nie ma. Tutaj tylko czas zagoi rany. Tak jak w żałobie.

2 polubienia

Niestety, chyba nic innego nie można poradzić.

1 polubienie

Ale za to zapewniam, że ta rada jest skuteczna. Po czasie tęsknota naprawdę zblaknie, a potem gdzieś całkiem zniknie. Najtrudniej jest przetrwać początek. Potem już jest “z górki”.

2 polubienia

W młodzieńczych latach zakochiwałem się w koleżankach, które, jak na złość nie chciały zakochać się we mnie, co nie bardzo mi się podobało. No to przemyślałem temat i postanowiłem zakochiwać się w takich, co one też się we mnie zakochają. Jak postanowiłem, tak zrobiłem i…, poszło z górki. Ale, jak to w życiu, każdy kij dwa końce ma i tak się porobiło, że dana koleżanka bardzo nie lubiła gdy mnie przechodziło, bo inna rzeczona koleżanka pojawiała się na linii frontu, i z tego bywały problema. Za dużo na tem świecie fajnych i ładnych koleżanek… :joy: :rofl:

1 polubienie

Oj
Mozna wyjsc za maz/ozenic się z rozsądku :stuck_out_tongue_winking_eye: to wymaga myslenia

1 polubienie

Może są tabletki na brak miłości :thinking:

Lubczyk i zaklecie piekna i mloda?

1 polubienie

Pewnie, że można z rozsądku, tylko po co zaraz za mąż?
Okonek, tak szczerze, to “z rozsądku”, to … to taka trochę prostytucja. Lepiej wcale.

Tabletki jednak odradzam. Bo jak człowiekowi wszystko wisi, a czas leci to tez niedobrze.

1 polubienie

Lubczyk działa moczopędnie. :smiley:
Niestety :wink:

No, jeśli wisi zupełnie wszystko, to faktycznie nie za dobrze. :thinking: :innocent:

1 polubienie

Lepsze jest wtedy to co w kraju gdzie mieszkam? Piso compartido dzielimy sie przestrzenia
Jest też i nie wymarło hotel jako mieszkanie

Oj, to nie można mieć za dużo ciuchów do mieszkania z nimi chyba ? :thinking:

Ubranie mozna miec w leasingu :clinking_glasses:

?
A jak czegoś nie ma to nie ma. Ma się spokój.

1 polubienie