Jeśli polska policja będzie karać Polki i Polaków za nienoszenie szkodliwych

dla zdrowia i życia, utrudniających oddychanie i rozpoznawanie się społeczeństwa, maseczek, narzucane bezprawnymi rozporządzeniami tzw.Ministerstwa Zdrowia, to będzie gorsza od hitlerowskiej gestapo, podobna, czy lepsza?

  • Gorsza
  • Lepsza
  • Podobna
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Skoro potrafisz obalić socjalizm, to zlikwidowanie nakazu noszenia maseczek, nie powinno ci sprawić żadnych trudności.

Samo porównanie zawarte w pytaniu jest idiotyzmem, ale to już u ciebie nikogo nie dziwi.

4 polubienia

Jeśli by nawet strzelali na ulicy do tych, którzy nie noszą maseczek, to i tak byliby lepsi niż Niemcy, którzy strzelali również do niewinnych.
Wkurza mnie bagatelizowanie “dokonań” gestapowców i pobłażliwość wobec nich. Nie przeżyłeś tego, ale może trochę poczytaj, co Niemcy robili w celu eksterminacji narodu polskiego (nie tylko polskiego). Jak wyglądała okupacja w Polsce.

4 polubienia

Przeczytałem i oglądałem mnóstwo dokumentów (na YT ich nie żałują) o czasach okupacji, przypuszczam, że wielokrotnie więcej od Ciebie, ale takiego zbrodniczego draństwa, jak zmuszanie społeczeństwa do noszenia szkodliwych dla zdrowia, utrudniających oddychanie i rozpoznawanie się obywateli, oraz zakaz wychodzenia z domu, w tym do lasu, do parków i dzieci na place zabaw, to hitlerowcy takimi bandziorami nie byli. Mogę Ci i każdemu wyjaśnić motywy okrutnego postępowania hitlerowców.

@harmonik wez te leki, co Ci zapisali i przestan bredzic porownujac policje do hitlerowskich mordercow. Myslenie nie boli. Chyba, ze jestes pod tym wzgledem wyjatkowy?

2 polubienia

A ja nie jestem pewny, czy Tobie jakiekolwiek leki na myślenie pomogą…

Puknij się w dynie. Jesteś stary i w grupie ryzyka. Możesz nie przeżyć infekcji.

2 polubienia

Infekcje atakują najpierw tych, co pozwalają szkodzić swemu zdrowiu…

Twojemu psychicznemu juz nic nie zaszkodzi…
A na pomoc to juz chyba za pozno.
Przestan pisac bzdury.

1 polubienie

A Ty przestań pisać kretyństwa. Świadomie wiem, że z pozycji kretyńskich mnie zbanujesz.

Dane odnośnie ofiar hitleryzmu są dostępne. Nie gadaj na pusto i podaj proszę choć jeden przykład śmierci bezpośrednio spowodowanej noszeniem maseczki, żebyśmy tu mogli zestawić te dane i na własne oczy przekonać się o szkodliwości maseczek, o której piszesz.

3 polubienia

Obrażałeś mnie, więc z tobą nie dyskutuję.

Zawracanie glowy, od polowy marca w Hiszpanii maseczki sa obowiazkowe - jakos nie slyszalam, zeby ktos od tego umarl. Ale od covida niestety tak.
Podobnie z zelami dezynfekujacymi - sa wszedzie dostepne, jesli masz uczulenie to masz mozliwosc umycia rak swoim niekoniecznie alkoholowym. Nikt z tego afery nie robi.
Zamiast zachowywac sie jak rozkapryszony polglowek na poziomie Martyniuka kolega by lepiej pomyslal, czy nie jest wiekszym szkodnikiem spolecznym od niejednego policjanta powielajac bezmyslnie bzdury.

1 polubienie

Jestem jedną z nielicznych tu osób, którym zarzucanie obrażania Ciebie jest niedorzecznością i takie postawienie sprawy obraża mnie bardzo.
Nie wymiguj się takimi czczymi wymówkami, tylko proszę choć jeden przykład, kogo maseczka zadusiła. Na świecie maseczki noszą teraz miliardy ludzi, więc trup uduszonych powinien słać się gęsto. Dane szybciutko proszę bez bzdurnych wymówek.

2 polubienia

Najpierw usuń swoje półgłówkowe kretyństwa, kretynko.

Hahah zesrałam się wczoraj jak ten artykuł w necie przeczytałam… popRoszę o podstawe prawną…

co wiĘcej złodziejaszkami nie będą siĘ zajmowaĆ bo to skomplikowane ale łatwiej podejść do kogoś bez maseczki na uLicy, najlepiej starszej schorowanej…

MANDAtÓW SIĘ NIE PRZYJMUJE…
NA 500 PLUS BRAKUJE?

1 polubienie

ostatnio pisali że dziecko zasłabło z niedotlenienia w PL ciekawe czy jeszcze żyje? Biedne dziecko na mszy było przez godzinę prawie…

Jak sa przeciwwskazania to maseczek sie nie nosi - a zawal? To nie miazdzyca i ewentualnie papieroski a maseczka winna?
Co do uprawiania sportu w maseczkach to od poczatku tego wymagania nie bylo, stad pozamykane silownie i “malpie gaje” pod golym niebem (place zabaw dla dzieci tez). Co do dzieciaka w maseczce? Moze astma?
A madra inaczej mamusia nie pomyslala? Zreszta kto zabiera dzieciaka w czasie pandemii do kosciola? Bezpieczniej do lasu wypuscic bez maseczki.

1 polubienie

Bawi mnie te odpieranie zarzutów i poddawanie w wątpliwość to idzie w dwie strony…

bo jestli mowa o tym, że maseczka ‘zabiła’… to już tłumaczy się że zawał mieżdżyca etc taaaak ale jeśli ktoś umiera na miażdzyce, zawał, to wmawiają że jednak kowid i się wierzy, bo lekarz tak powiedział… bo artykuł tak napisany… To się nazywa fanatyzm kowidowy. Kowid dla niektórych stał sie małym bożkiem… nie ma już innych chorób matko boska nie ma jest tylko kowid…

Maseczki jak kazdy srodek ochrommy trzeba stosowac umiejetnie. Myslenie nie boli.
A cztery przytoczone przypadki na miliardy ludzi noszacych maseczki to nie powod, zeby od razu pozbywac sie jednego z najskureczniejszych srodkow zapobiegawczych.
Najwiecej wypadkow to te we wlasnym domu, prym wioda upadki ze schodow, i jakos ludzie nie zdezygnowali z budowy wielopoziomowych mieszkan?

no

2 polubienia