Jest 6 nad ranem...[Stachura z pozlizgiem]

Wylogowalo mnie wiec zobaczymy co dalej

4 polubienia

Jak to co?
Bedzie lista przebojow im. TW Rydzyka i Zenka.
I gra na dudach.

5 polubień

Suwerena trzeba przygotowywać.

Szkoda trójki. To było dobre radio. Takie z klasą, ale dla ludzi.

6 polubień

Kiedyś słuchałam radia. Szczególnie trojki. Lista przebojów, ale i 60 min na godzine, wiele innych ciekawych audycji. Niestety, teraz nawet trójka się zeszmaciła i puszcza reklamy. Programy też takie … mniej ambitne. A może to mój gust się zmienił z wiekiem? Nie wiem. Niedźwiedzia, podobnie jak Mana i Maternę bardzo lubiłam.
P.s. Co to za afera Kazika? Kim jest Kazik?

4 polubienia
1 polubienie

A… ten Kazik. Lubię saksofon :slight_smile: Ale gdzie tu afera?

1 polubienie

Anulowano glosowanie na liste przebojow jak się okazalo, ze wygrał z piosenka krytykujaca prezesa.

5 polubień

Powiem tak: piosenka moze się podobac lub nie. Ale z powodu czyjegoś “nie podoba się” zabronic innym? No bez przesady!

6 polubień

Komuna taka, że nawet ja ne pamietam!

1 polubienie

Nie wiem w co wierzyć. Trójka wydała oświadczenie że listę usunięto z powodów regulaminowych. Mianowicie Kazik wskoczył do notowania bez wcześniejszej nominacji. Jako nowość. Nowość i od razu 1 miejsce.

Nielegalne wprowadzenie kawałka do głosowania elektronicznego.

1 polubienie

Wierzyć oficjalnemu stanowisku aktualnemu kierownictwu Trójki, to jak wierzyć, że na wyspach Begamutach widziano tego osła, co go mrówka niosła…

5 polubień

Podobno jest kot w butach…

Nie wiemy. Fajnie że utwór Kazika stał się od wczoraj popularny. To dobra muza jest. Cenzura to świetna reklama.

5 polubień

No bo jak tak mozna? Bez blogoslawienstwa i protekcji od razu na podium? A, ze temat zastepczy po manifestacji w Warszawie? Dzis to pokazywali u nas. Razem z kilkoma innymi z Niemiec, Francji, Anglii i lokalnymi - Madryt, Sevilla. Nigdzie poza Polska policja nie zachowywala sie jak psy spuszczone z lancucha.

4 polubienia

“ale”?

No nie mow mi ze nie znasz Kultu czy plyt"tata Kazika"[do slów jego ojca].A jesli jednak nie znasz to tym bardziej,zrob sobie 50 minut przerwy od wszystkiego i posluchaj pierwszej z tych plyt,w kolorze zielonym.Zaczyna sie od Celiny…
A potem sie juz nie uwolnisz:))

1 polubienie

A na czym polega cenzura,tak w ogóle,hę?

2 polubienia

Na Mysiej… :money_mouth_face:

Tak miedzy nami,fanami…Jest to zastanawiające.Ja juz sie dziwilem ze gdy zmarł Bowie,jego antyprzebojowa plyta,okupowala miejsce na topie,przez chyba 6 tygodni.Tzn. jeden z tych utworow,zreszta inny niz to co typowano za granicą.
I tu podśmiechujka @Devila jest jak najbardziej na miejscu.
Chodzi jednak o cos innego.
Pracowalem w radiu gdy nie bylo internetu.I wtedy dodawalo sie glosy proporcjonalnie do tych kilku lub kilkudziesięciu kartek ktore przychodziły…Potem dochodzily telefony w czasie na to przeznaczonym.I nie ma takiej"opcji"by cos wysiadło!
A gdyby nawet to jest jeszcze to kim i gdzie jestesmy.Trojka,jak i inne radia,nie jest juz miejscem zaznaczania swego miejsca na swiecie.Ten czas juz minął.Natomiast ludzie tam pracujący,jesli jeszcze im sie chce [a przeciez maja rodziny!] czasem szukają swego miejsca,swej ściezki by ich głos był slyszalny.I mysle ze to moze byc wlasnie tak.
Sam zreszta wysłalem sugestie do domu by zwrocic uwage na Kazika bo wreszcie sie odezwał.

3 polubienia