Jest 6 nad ranem...[Stachura z pozlizgiem]

Przewrotnie,masz oczywiscie racje.
Ale jak bys sie czul gdybym wszedl do Twego pokoju i zabrał Ci Twoje piwo?
Pewnie poszedlbys,co oczywiste,po nastepne i pewnie zrobilbys zapas,na wszelki wypadek [ktory juz wisi w powietrzu].
O to jednak walczono?Bys byl partyzantem we wlasnym mieszkaniu???

3 polubienia

Ja nie mówię, że nie znam TEGO Kazika :slight_smile: Pytałam o jakiego Kazika i jaką aferę chodzi, bo przecież niejednemu psu Burek :slight_smile:

2 polubienia

Dziś słuchałem wypowiedzi posła PIS, który powiedział że Niedźwiedzki przychodził w Stanie Wojennym… a teraz robi z siebie męczennika… Goebbels byłby z pana dumny panie ośle na sejm.

4 polubienia

Slowo pisane pozbawione jest muzyki ciała :slightly_smiling_face:
Pisalem o tej grandzie w osobnym wątku.Wczoraj bardziej bylem chyba aktywny :rofl:

A skad posel pius ma takie wiadomosci?Taki dobrze poinformowany?Hmmm…

2 polubienia

z esesmana… tfu esemesa :slight_smile:

2 polubienia

Jak mnie to wkoorvia!!!
Akurat pamietam te czasy a potem bylem w tym tyglu…Ale widze ze głos zabierają jakieś mętne typy,nie wiadomo skąd i do tego udają autorytety :rage:
Polityka zapetlona z tv sniadaniową…Oto nasza dzisiejsza karta na otwarcie :exploding_head:

3 polubienia

Przecież wystarczy mówić do telewizora… i już się to prawdą staje, bo wszyscy posłowie to samo powtórzą

1 polubienie

Ja ostatnio mało aktywna jestem tutaj :slight_smile: Nie widziałam tego wątku. Dzięki :slight_smile:

Jak to bylo w Alternatywach 4…Przekaz,przekazem ale trzeba by odbiorca rozumial…Towarzysz Winnicki,wiecznie żywy!

1 polubienie

Ja o Winnickim przypomniałem sobie, jak Gliński zaczął mówić o tym, że to prowokacja jakichś wrogich sił

1 polubienie

Pomowienie typu bezpieka miala papiery, ale je zniszczyla. A goovno sie juz zaczyna przyklejac.
Czasem tak sobie zlosliwie mysle, ze to zawisc maluczkich i kompleksy, ze nimi esbecja sie nie zainteresowala. Chcieliby, ale na TW byle kogo nie brali, to teraz kazdego obsmaruja.

2 polubienia

DO-KŁAD-NIE!
Ludzka podlość,kolejna odsłona…

1 polubienie

Jest już nowa, zaktualizowana lista przebojów trójki: XD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/97989235_1630331660467834_1303863075048259584_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=cg9rkjhqgbEAX_UwPsO&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=da6a2f42a1d7c9f5ac0e46cf2fadf10c&oe=5EE52DC6

6 polubień

:joy::heart_eyes::joy:

1 polubienie

Jak wrecz NIENAWIDZE tzw.humoru z netu,tak tym razem…Smieje sie juz 3 minute… :innocent:

2 polubienia

co za pech - nie słuchałem ostatniej listy - a tu taki “cukierek” (szambo).
-teraz dopiero słyszałem w wiadomościach.
To co się teraz wylało, jest zasłużone.
Co za ironia. Czasy się zmieniły, lecz metody (przeszły weryfikację), czyl są wypróbowane.

2 polubienia

każdy chyba słuchał, wielu wyrosło na trójce lub z nią. To kawał historii nie tylko muzycznej, lecz ściśle wplecionej w wycinek historii naszego kraju.
Z reklamami, też ciężko się mi było pogodzić, ale radio bez komercji staje się radiem niszowym. Przy “obecnym” wylewie rozgłośni i podziale na style muzyczne ludzie są podzieleni. Pamiętam czasy kiedy Trójka prosiła o wsparcie. Ludzie z własnych kieszeni wysyłali przekazy i to (chyba wtedy zrodził się pomysł kwot z wartością trzech (i wielokrotności) złotych - do dziś choćby kontynuowany na corocznej aukcji Trójki prowadzonej pod koniec roku - w każdy Piątek przez K.Strzyczkowskiego.

1 polubienie

najgorzej że wycofać się nawet rakiem, już się nie da.

1 polubienie

teraz to może stać się znana i po za Trójką :smiley: