Jest 6 nad ranem...[Stachura z pozlizgiem]

co się dziwisz - chłopaki też pewnie “zamknięte” z racji na koronawirusa. No to jak nadarzyła się okazja to się trochę przyłożyli

1 polubienie

:rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

To też prawda.Co do ilosci zer nie kloce sie bom matematyk-ignorant ale faktycznie,ludzie przelewali majątki.

1 polubienie

Taki ciag dalszy.Na razie…

2 polubienia

juz oskarzyli Niedzwiedzkiego o przekrety.

3 polubienia

W miedzyczasie zdalem sobie sprawe ze w polowie lat 90-tych,w radiu lokalnym,podciagnałem notowania Lindsey De Paul,w ramach Listy przebojow dla Oldboyów…Dzieki temu piosenka,“Sugar Me”,utrzymala sie w top 20.
To teraz na ile jestem/bedę skazany?
Fahrenheit 461 to chyba pikuś swego czasu…
Niedzwiedz przestepca…Czy ja cooorva, śnie???
A moze moje piwo juz zwietrzało?
A moze woda po sasiedzie,znowu nie spuszczona,“zakreca” mi cos pod sufitem???
A moze…Wszystko po to aby Ci ktorzy tworzyli kulture,jakość zycia,jego piekno…Ci ktorzy sa do dzisiaj odpowiedzialni za ponadczasowość wydarzeń, choćby z lat 80-tych gdy najlatwiej bylo dostrzec czychajacego zbira na Twoja wolność,aby ci wszyscy wreszcie doczekali sie ludowej sprawiedliwosci?
Czy Pawlikowski i jego"Zimna wojna",to prorok i wizja ktora wciaż trwa?

3 polubienia

I Kuba pozostaje jakimś chyba,ostatnim bastionem…
Gdy swiat wroci do normalnosci,co ja zrobie bez Niego w kuchni,kolo poludnia???
Bo nikt do dzisiaj nie wymyślił lepszej formuly kontaktu ze sluchaczem.Nikt nie panuje tak jak on,nad emocjami.Nikt nie skupia polowy kraju o tej samej porze,w imie ponadpartyjnej,wrecz pubowej,atmosfery.
Skad ten lament?
Bo wylazłem przed szereg i mam pewność ze to kolejna jakość"pod topór".

1 polubienie

Jakis pisominister jeszcze dołożył, że był TW SB…
Na pewno za to wyleciał z radia i tylko mówi, że zrezygnował :wink:

2 polubienia

A to niedźwiedź to haker był, nie wiedziałem. Żałosne.

3 polubienia

Nie zapomnij o jednym. Ludzie sądzą wedle siebie. Złodziej w każdym widzi złodzieja, są tacy, co uwierzą że kombinował, bo sami tak robią.

3 polubienia

Tak.Ta mysl czlowiekowi towarzyszy niejako,caly czas…
Tylko,co to zmienia…
Znowu obejrzalem Zimną wojne.Znowu przyznalem ze Szyc ktorego nie lubie,zagral dobrze…
Chyba ze masz na mysli…Ta mysl o zlodzieju.W Polsce to takie naturalne…Od Makbeta po Ziemie obiecaną…

Ze co???
Jest wczesnie rano a mi juz żołądek strajkuje :exploding_head: :face_with_head_bandage:

Tak, a papiery na to byly, ale jak wiadomo SB je zniszczyla…

2 polubienia

Wolny będzie tylko internet. Jego trudno ocenzurować.

chinczykom i Iranowi to sie udalo.
w Korei niedostepny, a na Kubie to teraz nie wiem, ale byl bardzo drogi i limitowany zasieg.

Bo jak mawiał minister zero, to, że nie ma dowodów jest dowodem na to że dowody zniszczono

3 polubienia

I znowu Robespierre sie klania.Historia zbrodni jest jednak czytelna.

1 polubienie