Jestem czonkiem?

Dostałem takiego maila:


I co ja teraz biedny zrobię :rofl:

3 polubienia

Czonkiem? Może zgubili literkę, bo może chcieli napisać czosnkiem? :wink:
No ale to też bez sensu, bo przecież nie jesteś roślinką. :thinking:

4 polubienia

Jeżeli czonkostwo wygaso to trza odnowić sfoje kąto w serwisie Netflix, zalaguj siem i wypierz obcję odnuf czonkostwo.

5 polubień

Mnie tym śmieciem podszywajacym się pod netfliksa to od paru miesiecy zarzucają.

3 polubienia

Raczej nie.
Zauważ że czonkostwo wygaso! :face_with_raised_eyebrow: :roll_eyes:

4 polubienia

Dla mnie to jest niemożliwościo fizyczno, jak mawiał mój szef kompanii w wojsku.
Byc może w Netfliksie zatrudniajo pracowników z Podlasia, osoby tam mieszkające tak akcentujo końcówki wyrazów.

3 polubienia

Upadek fszyskiego, zero dycji i to sie szekłada na pisanie. I to już śrut dzieci na pocz.szkoły :frowning:

2 polubienia

Fcale nie czeba, bo ilesz można siedzieć na grządce i śmierdzieć? :wink:

2 polubienia

Członka to ja mam okazałego :banana:.
Natflixa używam sporadycznie. Lewactwo tam się zrobiło.
Uważaj na takie informacje bo mogą chcieć wyłudzić twoje dane.

4 polubienia

Jestem specjalistą w tej dziedzinie :grin:

3 polubienia

W wyłudzaniu danych???
:astonished:

3 polubienia

szeciesz muwiłam, że tu co drógi to szpion :crazy_face:

2 polubienia

Eee, dane babci tez???
Jak wszyscy to wszyscy :grin::wink:

1 polubienie

Nie ma tam przypadkiem wyboru języka i akurat żeś sobie ślunski wybroł? :thinking:

2 polubienia

Czy jesteś czonkiem to pewności mieć nie mogę. Ale wiem na pewno, że wiadomości w skrzynce odbiorczej i otwartych zakładek przeglądarki masz … do chuja. :upside_down_face: :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Moze byc tak, ze przy tej ilosci otwartych zakladek komp sfiksowal. Sprawe powinna zalatwic apka przeciw fiksowaniu, np Antyfix 2023 Trzeba tylko aktualizacji pilnować.

3 polubienia

Kolego, moze to okreslic cudem
na kiju?

2 polubienia

Oby nie Protefix … :wink:

2 polubienia

No niestety nawet odchudzony i dobrze zoptymalizowany Windows zaczyna przymulać powyżej 150 zakładek, tu jednak nie ma nawet stówy więc chodzi płynnie :grinning:

2 polubienia

Powiadają, że nowy komputer z Windows wystarczy schować na rok do szafy i po uruchomianiu po tym czasie od razu przymula. :wink:

2 polubienia