Jesteście atrakcyjni?

Sami dla siebie. Bo to, co inni myślą jest bez znaczenia. Co wam się w was najbardziej podoba ?

2 polubienia

Cóż, mnie to chyba lubią za humor i porąbaną osobowość. Wygląd to rzecz drugorzędna. Mógłbym być nieco lepiej zbudowany i mieć prostsze zęby. Mógłbym lepiej ogarnąć tematy techniczne.

6,5/10

3 polubienia

Wszystko, aprócz kupy i moczu… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ale nie ma mowy nic w pytaniu o tym co w was jest BE! po co to wypychać na powierzchnie? niech tu zostaną same plusy…

Po wyeliminowaniu wymienionych minusów powyżej, zostały same plusy. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Oczyszczone ciało! nerki, jelita! O tak!

2 polubienia

Zdrowe zeby :joy:

1 polubienie

Mam tylko jedną wadę - brak zalet :sweat_smile:

A tak serio: uczciwość, tolerancja (w pewnych granicach), otwartość, poczucie humoru, punktualność, konsekwencja w działaniu, uczynność, pracowitość, mocna wątroba :grin:

2 polubienia

Państwowe?

1 polubienie

:rofl:

1 polubienie

Wlasne. Dentysci mnie nie lubia :wink: zarobic poki co nie daje.

2 polubienia

Szacun. Ja z oszczędności i strachu rwałem. Juz 3 nie mam. Czwarty bede ratował jak sie psychicznie nastawie. A to potrwa

1 polubienie

Na szczęście przednie które widać są Ok

1 polubienie

Przykre, co czytam, ja bym oddała wszystkie pieniądze by ratować zęba stałego w szkole podstawowej wyrwanego! Braki zębowe powodują dysproporcje twarzy, zapadają się policzki wszystko w swoim czasie… potem zanik kości… brzydka twarz się robi…

1 polubienie

Sa implanty…

Moja kuzynka ma lat 45. Miała takie marne zęby ze sie kruszyły. Od lat prawie 10 ma protezę. Ani 1 własnego zęba.
Nosi ją tylko kiedy gdzieś wychodzi z domu. Wszystko przeżuwa dziąsłami. Jak widzę w jej ustach orzechy to az mnie ściska. Twierdzi że daje radę to rozdrabniać. Podobnie jak np. plastry wedlin.

Najpierw się ratuje zęby, potem myśli o implantach. Nie odwrotnie. Implanty sporo kosztują a i też bez bólu się nie obędzie, nie zawsze się przyjmują, trzeba uzupełniać kość gdy zanikła… droga przyjemność.

1 polubienie

Straszne to jest co czytam, idę umyć zęby ! Usługi dentystyczne mamy najdroższe w unii chyba… jak rodzic nie zadba to potem trza na dentystę wydawać.

2 polubienia

To tez jest genetyka. Kuzynka od niemowlęcia uwielbiała mleko. Nic to nie dało. Zęby sie kruszyły.

2 polubienia

Zęby to trzeba myć przede wszystkim. Nie mieliśmy nawyków mycia zębów to się popsuły!