Jesteście atrakcyjni?

To czasem za mało. Do dentysty trzeba chodzic na kontrole. Bogu nie wyszły 2 rzeczy - starość i zęby.

Mnie odstraszają ceny u dentystów. Nie ma droższych specjalistów. Nawet rezonans magnetyczny jest tańszy prywatnie a to przecież najdokładniejsze badanie obrazowe i w ciul drogi sprzęt.

No sami sobie przeglądu dobrze nie zrobimy, jest zalecane raz do roku czy dwa na przegląd chodzić. Kontrola u nas ok 30 zł. Ja juz kiedyś pisałam na forum ż e trzeba chodzić jednocześnie na przegląd do dwóch punktów stomatologicznych ! i wybrać tego lepszego, bo mój ostatni idiota dentysta prawie doprowadził do usunięcia mojego zęba -wiedział że jestem maniaczką pod tym kątem to jeszcze przygłup zaczął się śmiać ze mnie ( nieprzy mnie) gdy doprowadził do tego że mi wyrwał zdrowego zęba - innego ( bez próchnicy) a obok mam trzonowce w opłakanym stanie - oni to robią umyślnie. Biznes ma się kręcić i basta…Po prostu zaczął mnie prześmiewać dentysta - mówił przy mnie że zaniedługo będzie miała pani do wyrwania i już tylkoo implant, bo jest w kiepskim stanie…pożegnałam go definitywnie.

1 polubienie

A to tak robią wszyscy medycy. Zarabia sie na leczeniu a nie wyleczeniu.

1 polubienie

Dopóki tego nie doświadczy człowiek sam na własnych zębach, to jeszcze ma jakiś dystans… ja już nie mam zaufania do nich.

1 polubienie

Ja mam bardzo dobrego dentystę ale jest drogi. Jeszcze nie słyszałem by komuś cos spier#ł. Poprawia to co inni zjebali.

Możesz podać namiar na priv? Szukam takiego :smiley:

Musiałbym matki zapytać. Ja numeru nie zapisałem. Po co wywoływać wilka z lasu :grin:

W Niemczech i Holandii na prywatne usługi stomatologiczne, mały kredyt trzeba brać. A dentystów stać na własne konie, które są droższe od samochodów.
Nie wszystko też obejmuje ubezpieczanie, ale można się dodatkowo ubezpieczyć, płacąc miesięczną składkę oprócz podstawowej.

O cenach fryzjerskich zamilczę, coby szoku nie było.

3 polubienia

Skur#yny

1 polubienie

@okonek Tak sporo kasy na implanty idzie. Jeden ząb od 5 do 6 tysi…

1 polubienie

Jak to było? Łup bliźniego swego, aż skóra spadnie z niego?

3 polubienia

Po drodze mogą się pojawić jakieś dodatkowe wydatki… pęknie kość??? brakuje kości - to ze 2 tysiące??? ( za odbudowanie kości… by implant wszczepić- nie zawsze wyjdzie.) a pacjent płaci. Za błędne decyzje lekarza też. Ja zawsze szukam negatywnych opinii najpierw, jest na necie szczegółowa opinia realnej pacjentki która zdecydowała się na implant…i jej rzeczywiste przykre doświadczenia - tragedia…

1 polubienie

Skoro nawet znajomy gej niedwuznacznie mnie chciał poderwać, muszę być cholernie atrakcyjny. :joy:

4 polubienia

@humoreska Moja Teściowa ma dwa implanty. Na szczęście z kośćmi w porządku. Przez miesiąc od zamontowania śrub jadła papki, uważała, bolało ją to… Teraz jest w porządku. Ma to już jakieś 5 lat.

1 polubienie

To drozej niz w Hiszpanii.
U mnie jak rozmawialam z sasiadka zaplacila 800 euro ze wszystkim. I jeszcze gwarancja 5 lat.

1 polubienie

Kogo na to stać qrwa? Potem się dziwią że 9 mln ludzi w Polsce ma ruchome protezy a nie implanty.

1 polubienie

@waranzkomodo a jesteś w stanie zebrać dane o tym implancie od teściowej;-), jaka nazwa implanta? jaka korona zęba?

Widzisz, jak by mi zależało to zamiast kupowania elektroniki odkładałabym na implanta… w ten sposób wyznacza się priorytety. Dla mnie ząb jest ważniejszy niż wypasiony telefon.

2 polubienia

Jestem krytyczna wobec własnego wyglądu. Nie czepiam się jedynie włosów.

1 polubienie