Jesteście atrakcyjni?

Oj nie. Telefon jest ważniejszy :sweat_smile:

@humoreska Spróbuję. Ale jeśli Ty się lękasz dentystów wszelkich to i ja się lękam cokolwiek Ci doradzać. Wiesz, samospełniającej się proroctwa i takie tam… No strach się bać :crazy_face:

2 polubienia

Nie, nie ja mam tylko ograniczone mocno zaufanie do jednego punktu medycznego ( w zasadzie dwóch) ale skorzystać kajś trzeba… a tam gdzie mam zaufanie, takich usług nie świadczą…

1 polubienie

Jak czytam autospis zalet @Devil’a to zawiść mnie zżera. Tyle się jednemu dostało a mnie nic. Tak więc nie będę się tu otwierał przed Wami. Usiądę w kąciku i popłaczę cichutko. obraz

4 polubienia

Lubię w sobie nieprzewidywalność.

2 polubienia

No to sie teraz zacznie gimnastyka,jak tu uniknac odpowiedzi,jednoczesnie odpowiadając :innocent: :innocent: :innocent: :sweat_smile:

3 polubienia

JASNE!
image
:rofl:

3 polubienia

W przeciwienstwie do ludzi.

1 polubienie

Szanowny kolego @Antykwa Jako, że miałem wielką przyjemność poznać kolegę osobiście, tako pozwolę sobie w sprawie opinii kolegi na swój temat zaprotestować i się z nią nie zgodzić, przy całym szacunku, którym kolegę darzę. Kolega dysponuje całym spektrum zalet, wśród których wyróżnia się rozum, którego wielu koledze może pozazdrościć łącznie ze mną. Doceniam skromność, wszak to też zaleta, ale umysł kolegi podziwiam.

Dziękuję za uwagę i tyle w temacie. :blush: :beer:

6 polubień

A co z @brzydulą, bo mi się właśnie przypomniała… z awatara.

2 polubienia

Nie chciała tu być. Szkoda, dla mnie to charakterna postać ze zdrowym rozsądkiem.

4 polubienia

Szkoda. Kłóciliśmy się ale dodawała temu portalowi ikry. A ja takich szanuję.

2 polubienia

W pełni się z Waści zdaniem drogi @birbant’cie zgadzam, jako że podpisane zostało gębusią z ironicznym uśmiechem. I w tej zgodzie stuka się moje piweczko z Waścinym piweczkiem. obraz

1 polubienie

To jest ikonka z uśmiechem sympatycznym i szczerym.

A swoją drogą gratuluję dzisiejszych rebusików. Bardzo zmyślne i eleganckie.
No i punkta się należą drogi kolego @Antykwa :yum:

2 polubienia

Ja tam dobrze widziałem co zamieściłeś ale jak ja mam reagować na taką epistołę? Wiesz że na pochwały jestem uczulony.
Rebuski to inna sprawa, małe, zgrabne, miło że się podobają. image

1 polubienie

Ma dla mnie znaczenie.
Nie zyjemy na wyspach bezludnych.Czlowiek jest zwierzakiem stadnym…
Ale ok. Jak chcesz.Sami dla siebie?
Ja lubie swoj gust,swoje przyzwyczajenia,swoje uwielbienie piękna.I nade wszystko,swoja niezależność.
Ale jesli tylko o zdjecie Ci chodzi…Tak!Na jakies 70-80% Przydaloby sie kilka centymetrow wiecej ale akurat ich brak,bardzo kiedys mi pomagal w piłce :innocent:
Tak wiec nie zawracam sobie tym glowy.

3 polubienia

Jak się należy, to się chwali i już. :beer:

1 polubienie

Jeśli masz mało centymetrów to zamień obuwie na te:
https://www.sneakers.pl/disruptor-ii-wedge-wmn-f-5fm00704014.html?cd=6887647832&ad=81244944858&kd=&gclid=EAIaIQobChMIrYXRiNyY6wIVCJiyCh3o2AzlEAQYAyABEgI2P_D_BwE

Tylko nie wiem czy to oby Twój styl …
:rofl:

1 polubienie

Pilka nozna wymaga nieco innego obuwia :rofl:
Poza tym,mam juz 58…
A styl?Faktycznie,nie mój :upside_down_face:

1 polubienie

Tamte były “wyjściowe” :wink: a te masz do piłki…