Jesteście przesądni?

ja komplecik, od siebie bym dorzuciła równie popularnych drugie tyle, jak nie więcej :wink: , ale jakoś specjalnie mnie to nie rusza.
mam swoje, prywatne i działają dopóki nie podaje ich do publicznej wiadomości. :innocent:

4 polubienia

Niby mam adblocka i blokuje mi. Ale się nie dam i zacznę jeszcze raz. Aha, żadnego ad blocka nie mam.

2 polubienia

Komplet. Zgadywałem tylko torebkę, resztę znam z życia… :stuck_out_tongue:

4 polubienia

14/15, źle tylko scenariusz (pierwsze słyszę)
Reszta łatwa albo możliwa do wydedukowania na logikę.

4 polubienia

Przenigdy!
Ale to quiz wiec nie wiem czego sie spodziewać…Zobaczymy…

2 polubienia

11/15…Zle 8,9,13 i 14…Co do wstążki to zdaje sie zalezy od szerokosci geogr. :wink: A co do zachowania w teatrze to kazda odp. jest prawidlowa.Niemniej musze przyznac ze o 1/3 tych cudów nawet nie slyszalem…No ale powiedziec ze mam to gdzieś to nic nie powiedzieć :joy:

2 polubienia

Z życia?Nie wiedzialem ze grałes w teatrze! :rofl:

1 polubienie

Nie

14/15
Źle kolor wstążki.

2 polubienia

[quote=“collins02, post:7, topic:15626”]
Z życia?Nie wiedzialem ze grałes w teatrze!

Pochodzę z małego miasteczka, mnóstwo życia spędziłem też na wsi, więc w dzieciństwie i młodości nasłuchałem się tych tekstów, że ich do końca życia nie zapomnę. Poza tym sporo ich w różnych książkach. Zresztą, jako dzieciaki, niektóre z nich stosowaliśmy w praktyce. Moja babcia, gdym oseskiem był, też przypinała mi czerwoną wstążeczkę przed złym spojrzeniem zwanym złym urokiem. :grinning:

3 polubienia

14/15. Tylko pierwszego przesądu (ze scenariuszem) nie znałam a przecież wcale nie jetem przesądna. No, może tak odrobinkę. Kurczę! Okropnie przesądna jestem. Właśnie sobie uświadomiłam, że uważam na te rzeczy. :joy:

3 polubienia

To Ci jeszcze zaproponuje nie otwierac parasola w domu, nie klasc kapelusza (ogolnie nakryc glowy) na lozku, wstawac wylacznie prawa nogą, w domu miec nad drzwami podkowe i portet Zyda z pieniazkiem, nosic zajecza lapke na szczescie (moze byc ekologoczna z upolowanego poliestra) i pilnowac, zeby pierwszym gosciem w nowym roku byl mezczyzna, ale nigdy rudy…

2 polubienia

Zgadywałeś tylko Torebkę??? A spróbuj moją na podłodze położyć, to łapki poprzetrącam! :wink:

2 polubienia

Ostatnio modne jest szukanie podobieństw.
Tylko scenariusz źle??
:joy:

2 polubienia

O torebce nie mogłem sobie przypomnieć. Dopiero, jak przeczytałem odpowiedzi, to przypomniały mi się moje kuzynki. Pamięć u mnie już na ta…, panie…, już nie ta…

3 polubienia

Butów na stole też nie radzę…

2 polubienia

No coż…Ja slyszalem jedynie o żółtych wstążkach…

3 polubienia

No coś Ty… Collins. Sama dziecku do wózeczka czerwoną przywiązywałam, żeby mi go jakieś złe oko nie zuroczyło. To znaczy… nie wiem… nie pamiętam… :upside_down_face: :innocent:

2 polubienia

Zolty jest kolorem wykletym w teatrze.

2 polubienia

14/15 Źle kartka scenariusza.
Muszę zapamiętać ten dzień, bo tak dobrze to mi dawno nie poszło …

Za torebkę położoną wiadomo gdzie zostałem już przez swoją dziewczynę 1000 razy opierd.lony. W końcu się nauczyłem, bo ile można tego słuchać, że jej pieniądze uciekają …

Aha w przesądy nie wierzę i często robię na opak …

6 polubień