Jeszcze raz o serwisie...

Chilowo nikt nic nie mowi to sobie zapytam:))
Otoz “wlazlem” na trzy paski po prawej u gory,a tam jest kategoria,“Uzytkownicy”.Klikam a dalej fajne kalendarium o aktywnosci…Rok,Kwartal,Miesiac,Tydzien,dzien…
O ile rok,traktuje jako mozliwosci na przyszlosc bo przeciez jestesmy tu dopiero tygodnie,to dalej juz mi sie czasem nie zgadza.
Np. ze zdumieniem spojrzalem bodaj na"miesiac".Moja skromna jak dotad,osoba,piastuje w najlepsze…pierwsze miejsce:))Tylko ze jak spojrzec na liczby to delikatnie mowiac,pierwszy nie jestem…Co wiec znaczy jak ktos ma 1.2k i ustepuje temu ktory ma…886?To 1.2k to nie jest 1200?
Mnozyc przykladow nie bede bo kazdy moze sobie spojrzec…
Ja wiem ze to jest passe,zajmowac sie rankingami…Ale ja sie przyzwyczialem bo kiedys topowe pytania byly na szczycie,podobnie jak czyjas aktywnosc i dzieki temu,tej osoby moglem sie na forum spodziewac.Co jest fajne przy ewentualnym byciu lub niebyciu przy kompie…
Czy wiec te wszystkie liczby sa aktualne zaraz po jakims wpisie[innymi slowy,system reaguje natychmiast?] czy tez moderator czy ktosik inny,musi sie co jakis czas meczyc i podusmowywac recznie?

1 polubienie

Komu by się chciało to podsumowywać ręcznie, system to robi.
Nie wiem od czego to zależy, na którym jesteś miejscu, ale z moich obserwacji wynika, że od ilości otrzymanych lajków. To jedyna kolumna, która jest ustawiona malejąco od największej liczby do najmniejszej.
Mój nick jest zaznaczony na żółto i np. w rankingu dziennym plasuje się na pierwszym miejscu, ale już tygodniowym/miesięcznym jest na dalszej pozycji, ale zawsze (oprócz dzisiaj) jest ustawiony po osobie, która ma więcej lajków ode mnie.

1 polubienie

to oproccz logo musimy chyba ustalic kalendarz :skull::skull_and_crossbones:

Wcale na to nie zwróciłam uwagi
-za to dzięki Tobie zobaczyłam ilu użytkowników tu zaglądnęło chociaż jeden raz.
A może są tu jeszcze jakieś “tajemnice serwisu”…?

1 polubienie

Chyba tam jeszcze nie zaglądałam, ale wiesz jak z tymi rankingami jest, na topie są najbardziej aktywni. Z moich obserwacji wynika , że najwięcej pytań zadała tu koleżanka, która teraz ma bana :grin:

1 polubienie

wlasnie - kolezance jutro odwiesza sie ban
jak ma swoje problemy? na kazdego z nas czeka kozetka u psychoanlityka

1 polubienie

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony trzeba przyznać, że aktywna i kreatywna jest, z drugiej jednak , biada każdemu kto myśli inaczej niż ona. Nie podoba mi się , że zwolennik czarnego szmaci amatora bieli.

4 polubienia

jak to powiedziala glowna bohaterka z Przeminelo z wiatrem? zawsze jest jutro i jakas nadzieja

2 polubienia

Albo , jutro też jest dzień, pomyślę o tym jutro , czy jakoś tak.
Prywatnie Ci zdradzę, korzystam z metody Scarlet, po przespanej nocy, dnia drugiego, mam inne spojrzenie na wiele spraw.

1 polubienie

O kogo chodzi ? Ciekawam :stuck_out_tongue:

1 polubienie

ponoć miała przedłużony?

1 polubienie

“szczelaj” :stuck_out_tongue_winking_eye: ja wymienię nick i jakaś długa szyja wypatrzy i sruuu do moderacji zgłosi :worried:

2 polubienia

W życiu Warszawy nie strzelę, dawno wybiegłam z obiegu :slight_smile:

1 polubienie

sztuka w sztuce - konceptualna

2 polubienia

Weź mi nie filozuj okonek bo zrobiłam dziś na nogach, w górach 40 km i mózg mi wysiadł :sweat_smile:

2 polubienia

Boczkiem, boczkiem i do celu dojdzie :stuck_out_tongue:

po moim trupie, choc to moze da sie zalatwic :skull:

1 polubienie

??? Co po Twoim trupie @okonek ?

To co Ty masz za nogi @anon78353551 ? To chyba jakaś ich namiastka, surogat jakiś …
Jak dobrze pokombinujesz, w poście mym odpowiedź znajdziesz na pytanie :grin:

1 polubienie

no bede probowac, zeby mnie w kaszy nie zjedli

1 polubienie