Jeszcze raz o serwisie...

Od razu zgadłam i juz wiem Eva :wink:
Nogi mam dobre, mięśnie nie bolą, gorzej z kolanami i stopami, próchnieją chyba powoli :joy:

2 polubienia

A co się dziwisz , toć Ty już stara d…a jesteś , jeszcze z 10 lat i nawet problem będzie je na boki rozłożyć :stuck_out_tongue: wiem co piszę, info z pierwszej ręki :older_woman:

1 polubienie

Ku…wa, dzięki za pocieszenie. Straszne to jest. Człowiek czuje się na 20 lat a sie sypie. Kiedyś na takie górki wbiegałam…
Nie wiem jak pogodzę sie z tym, genetycznie mam przesrane jeśli chodzi o stawy i kości. Z drugiej strony nie ma co histeryzować, czas płynie, nie stoi w miejscu.

1 polubienie

Nie wiem czy to będzie dla Ciebie pocieszenie, jeszcze długo będziesz oczami i umysłem rzucać się na niemożliwe dla organizmu, to nie jest jakiś krzyk rozpaczy, sądzę , że ktoś kto ma wigor we krwi nie podda się siwiźnie . Pomijając lata wczesnej młodości największą aktywność zauważyłam u siebie po 40 tce.
Zadowolona ? Mogę udać się na spoczynek ? Niby wczesna godzina, ale z tym balkonikiem trudno po mieszaniu się poruszać, godzina minie nim do łazienki dotrę :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

3 polubienia

To kup sobie hulajnogę.:wink:

@collins02
Wchodząc w zakładkę ‘uzytkownicy’ ze swojego profilu, każdy z użytkowników niejako z automatu umieszczany jest na pierwszej pozycji.
Przewin listę użytkowników w doł, a na odpowiedniej pozycji ujrzysz drugiego Collinsa, umieszczonego w miejscu odpowiadającym statystycznym wymogom rankingu.

.ot cała filozofia.

3 polubienia

No bo to nie o jakies fascynacje chodzi ale o informacje,orientacje…Ale poza tym,zwyczajnie jesli juz jest,chcialbym wiedziec jak dziala…

1 polubienie

Wiem.I zupelnie nie o to mi chodzi.
Dlaczego majac gorsze notowania,wyprzedzam np. birbanta w klasyfikacji miesiecznej a dlaczego w kwartalnej juz nie?I w ogole dlaczego go wyprzedzam skoro TYLKO wiecej mam zalozonych tematow?

Byc moze to sie akurat zgadza.Ale wyglada na to ze nie od pytan klasyfikacja zalezy.Zreszta to,od czego zalezy to juz sprawa autorow serwisu.
Mnie interesuje dlaczego,jak napisalem juz obok,w przypadku miesiaca,majac wszystkie liczby gorsze od birbanta procz jednej,wyprzedzam go…

1 polubienie

arinkao a to jest takie oczywiste ze az niemozliwe ze nie lapiesz:)))

1 polubienie

@joko, myślisz że mieszkam w pałacu gdzie jest 300 komnat ? Na moim metrażu rozpęd zrobię lekki i już wpierdziele w futrynę, życiem i jeszcze miłe , jeszcze dużo zrobić mogę , a mogę kochaniutka ojjjj jeszcze mogę … :stuck_out_tongue:

O,o,o…No wlasnie…Mam to samo dokladnie i tylko rower mnie ratuje.Po gorach biegalem,doslownie i w przenosni a teraz corka mnie wyprzedza z duzym spokojem…
A taki zawsze pewny siebie bylem na starcie:))

1 polubienie

Masz chody u @Szczery_do_BULU , On tu rządzi , jak nic flaszkę mu wisisz :wink:

Nie wiem na jaką listę zerkałeś, ale ja wchodzac na nią, widzę Birbant a jako zdecydowanego lidera aktywności. Jedynie w ocenie dzisiejszej aktywności stoisz wyżej, co można wytłumaczyć, że tylko dziś byłeś od niego aktywniejszy.

1 polubienie

Załapałam zanim napisałam kropkę ale to był strzał :eyes:

Za szybko. Dziecku bedę mówić że masz szaleć i fruwać bo nie ma czasu do stracenia ! Mi wmawiano że mam caaaaaałe życie przed sobą i na wszystko przyjdzie pora. Ciekawe. Ledwo sie obudziłam i jestem stara, po 30-tce.

Ja mam 58 i nie jestem stary.Tylko na troche mniej mnie stac :grin:
Troche za szybko sie poddajesz…

1 polubienie

Tak,teraz wszystko sie zgadza.Ale to o czym mowilem,trwalo z pewnoscia dluzej niz doba i dotyczylo miesiaca…Ktos cichaczem poprawil w miedzyczasie :laughing:

1 polubienie

Nie podaje sie ale nie podoba mi sie to że wysportowanego człowieka coś boli i szkielet nie chce współpracować z mięśniami i głową. Chyba trzeba to sobie wytłumaczyć.

1 polubienie

Nikomu sie nie podoba.A najgorzej maja wyczynowcy konczacy kariere,nagle szokujacy organizm brakiem spektakularnego wysilku…
Ja cale zycie gralem w pilke i bardzo duzo w tenisa…Dzisiaj moglbym utrzymac rakiete moze przez 3-4 gemy…
No to gralem przez bita dekade w ping ponga…Jak sie wszyscy wykruszyli,pozostal mi dart i szachy oraz…upor na rowerze.Tyle ze to normalna kolej rzeczy.
A jesli chcesz by bylo inaczej,trzeba sie do tego przylozyc.samo sie nie ostanie…
I tu jest kluczowy punkt bo albo sie chce albo…woli sie inne sprawy.
Ja powoli wole inne.I lubie czasem odpoczac…
Ale przede wszystkim,moge po latach dodac ze treningi treningami a i tak nie ma wiekszego dobrodziejstwa dla wydolnosci organizmu jak rzucenie palenia.

1 polubienie