Jeszcze raz o serwisie...

Co to jest,system 4 minuty???
Ten system wlasnie cos mi zlikwidowal ale nie rozumiem dlaczego???

Zauważ, @collins02, że tam, gdzie jesteś na pierwszym miejscu, jesteś wymieniony dwukrotnie. Niżej także znajdziesz siebie w miejscu, które rzeczywiście zajmujesz.

Generalnie statystyki też mnie nic nie obchodzą. Nie obchodzi mnie nawet, kto jest najaktywniejszy, bo wchodząc na forum mam przed sobą listę tematów nowych oraz komentarzy i odpowiedzi dodanych w czasie mojej nieobecności. Dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie, bo nie muszę przewijać i szukać tego, co ktoś nowego napisał. Z wyszukaniem tematu, w którym chciałbym coś dodać a w którym nic nowego się nie pojawiło, też nie ma problemu. Lupa i kilka kluczowych słów załatwia sprawę.

1 polubienie

to jest wszystko kwestia przyzwyczajenia.
Natomiast ten system ma o tyle dobra strone ze praktycnie wyklucza jakies wyscigi.Nie ma wprost powiedziane kto jest najaktywniejszy,rubryki roznia sie na tyle by nie sposob bylo powiedziec to jednoznacznie a przez to z pewnoscia spadnie pisanie dla samego klepania czyli dla"punktow".
Ja sobie w kazdym razie nie wyobrazam kogos kto sleczy nad tymi informacjami:))
No chyba ze biedak w szpitalu,przykuty do lozka i mu sie potwornie nudzi :smile:

2 polubienia

Według ,mnie, jak to przejrzałem, o miejscu na liście decyduje liczba polubień.

Tak,wszystko na to wskazuje.

Gdyby nie Ty, nie zajrzał bym w ten ranking, nawet nie widziałem, że tu coś takiego jest.
Ale teraz zacznę go śledzić i punkta se nabijać. A co? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nie tak prędko @birbant, od wczoraj są nowe wytyczne -
Żeby brać, trzeba dać :grin: i tak , 3 komplementy każdej babie w ciągu doby i zgrzewka piwa dla każdego chłopa na godzinę. Za sławę trzeba płacić :money_mouth_face:

2 polubienia

Tez czytalem,ze przedluzono bana na rok.

Pisałem już o tym kilka dni temu. Oczywiście wtedy nie było reakcji albo reakcja w stylu kogo to obchodzi. Zależy od nicku pewnie co jest ciekawe a co nie🤣

Jakoś dziwnie to tu wygląda. Jeden moderator nie chce być moderatorem i banuje nie wiadomo za co(wiesz za co?) a drugi mógłby nonstop grillowac pis i kosciol i pisać językiem którego ciężko zrozumiec. W sumie tylko ten trzeci tutaj wygląda że chce i jednocześnie się nadaje :rofl:

Jak to nie było reakcji? Przecież wyjaśniałam Ci, nie pamiętasz?
Mam Ci wkleić to pytanie, żebyś sobie przypomniał?

1 polubienie

Ale tu nagle wszyscy podniexeni jakie fajne statystyki XD

Mnie to nie podnieca.

1 polubienie

aha no to fajnie xd

Widzisz kogoś podnieconego?

1 polubienie

:zipper_mouth_face:

Spoko.kolego, to temat bardziej do żartów jest.

1 polubienie

Za co to ja mniej wiecej wiem.
A poza tym,ja nie mam problemu z moderacja.
Zawsze wiem,jaki wpis moze byc zmoderowany.

1 polubienie

Za zgrzewę piwa, to i 10 komplementów mogę Tobie zaserwować. A co mi tam? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Oby nie byl do kpin bo dzisiaj notowania miesiaca,sa o tej wieczornej godzinie,IDENTYCZNE jak wczoraj.Wiec znowu zapytam,system nawala czy to ktos robi recznie?