Już po objedzeniu się?

obraz

Oczywiście nikomu nie polecałbym tyle zachodu. Jak już kto chce tak nieharmonijnie jeść, to zawsze może skorzystać z usług pracujących w takiej branży.

1 polubienie

To dla kozy?

1 polubienie

Łącznie z talerzem.

2 polubienia

Myslisz, ze kozy jedza plastik?

1 polubienie

Widziałem, jak koza zeżarla trampka. Starego.

1 polubienie

Jak trampek byl stary to ekologiczny - kauczuk i plotno :grinning:

1 polubienie

Nie objadam sie,ale juz pojedz9ny.
Google Photos

1 polubienie

Ale tu jakies same warzywka…

1 polubienie

No i bardzo dobrze skojarzyłaś, jako że te dziczki są dokładnie z Krynicy Morskiej. Były przeurocze. i arcymądre. Ludzkie dzieci nie potrafiłyby się tak korzystnie zachowywać, aby nie sprawiać mamie jakiegokolwiek kłopotu, bo co ona zrobiłaby, gdyby jej w czymkolwiek nie słuchały, choć jedno z szóstki?

1 polubienie

Rzeczywiście był z papieru.

Cos podobnego!!! W Krynicy bylam tylko raz… :slight_smile:

1 polubienie

Dopiero walczę z niedzielnym obiadem :grin:

1 polubienie

Tak od rana? Ja dzis stawiam na tradycje - rosol ugotowalam juz wczoraj, modra kapuste tez, ale klusek i rolady nie bedzie, za to gotowe gnocchi i panierowany schabowy. Chlodniej się zrobilo, to mozna coś konkretniej.

2 polubienia

Dobry obiadek! :slight_smile:

W koncu czasem trzeba. Latem to lekkie posilki i malo miesa, wzorem tubylców, w koncu oni przez pokolenia uczyli sie zyc w upalach.

2 polubienia

Obejrzyj filmy z takiego barbarzyństwa i bezmyślnej nieodpowiedzialności.

Od rana ? już 10 godzina :wink:
Ja robię kluski śląskie z koperkiem i czosnkiem , usmażyłam kotlety schabowe i teraz je wrzuciłam na drugą patelnię gdzie dusić je będę z cebulą i warzywami krojonymi w kostkę , nałoże to wszystko na liście rzymskiej sałaty , obok w miseczce mizeria :grin:

3 polubienia

Tak, jak jest goraco to musi byc cos lekkiego…

1 polubienie

Bardzo nieharmonijnie…

1 polubienie

Ooo tez pycha!!!

1 polubienie