Juz wiadomo kogo winić za blokowiska i betonozę?

moim zdaniem artykul nieco stronniczy. Ciekawa jestem jak to teraz wygląda ( jak piszą można przyjechac i niczym na safari poobserwowac malpy w klatce, hotel jest) i jaki to ma wplyw na ludzką psychike?
Moim zdaniem lekko ulepszona luksusowa i harmonijna wesja slums/favela/chabola.

1 polubienie

Na Śląsku jest superjednostka. Nie chciałbym mieszkać w takim jebitnym bloku. Mój ma 16 rodzin. 2 klatki.

3 polubienia

To i tak nic w porównaniu z tym, co proponuje nam w ramach HMP Sami Wiecie Kto :slight_smile:

5 polubień

Dla chorych umysłowo by zgłupieli do reszty …

4 polubienia

Chiny?
Ja mieszkam w bloku, w blokach się wychowalam. Ale bez przesady
Przy tych projektach to nawet wielka plyta moze przypominac willę, bez ogródka oczywiscie.
A już powyzej 1 pietra zaczynają mi sie problemy z percepcja przestrzenna czyli lęk wysokości. Co ciekawe dotyczy raczej budynków. W górach to wiadomo, najlepiej na kartkach pocztowych :grinning::joy_cat:
A wtym projekcie Corbusiera to mozna sie jeszcze klaustofobii nabawic. I zareagować jak byk jak Ci sie z przydzialu loggia pomalowana na czerwono trafi :wink:

2 polubienia

Też mieszkałem w bloku, przez prawie 20 lat a teraz mieszkam w domku. Różnica jest tak kolosalna, że nawet nie będę zaczynał.

Niech sobie każdy mieszka jak chce, byle innemu nie przeszkadzał.

6 polubień

Co za straszne miejsce :angry:

4 polubienia

Domek tez fajny, ale ja zatwardziały singiel od kilkunastu lat i wole jak mi o dach nad glowa, żeby nie przeciekal, inni zadbali. Myslelismy o domku w urbanizacji z basenem, ale kostucha byla szybsza. Teraz to bardziej myślę o nowoczesnej kamienicy w centrum Elche. Ale to tak może na starość w tłumy na betonie sie wmieszać? Wózkiem sie tam dobrze jeździ :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

A sa ludzie, dla ktorych to luksus

2 polubienia

Byk nie reaguje na czerwony kolor, to mit sprawdzony jakoś medycznie, jest daltonistą, i jednostką alfa - nie uczłowieczony nie toleruje wokół siebie innych, i dlatego ich atakuje. Płachta miała służyć do odwrócenia uwagi by uciec z pola widzenia. Ole

1 polubienie

To prawda - byk reaguje na ruch,
A płachta nie jest czerwona a amarantowa
Poza tym to nieszczęsne zwierze uczy sie agresywności samo w sobie jest raczej lagodne. Zwierzak to zwierzak
Sadystami są ludzie

1 polubienie