Juz wiem. Dziś w Polsce nie ma pracy. (pytanie edytowane)

Nie pracujecie za miskę ryżu.
Dziś marsz niepodległości, tym razem bez wsparcia ze strony rządu i prezydenta? Co maja z tym wspólnego Żydzi?
Myślicie że na dzisiejszym marszu może dojść do zamieszek spowodowanych przez lewackie zamaskowane bojówki z Polski i z zachodu?
W Polsce będziemy mieć w nadchodzącym tygodniu temperatury wyższe niż w zachodniej Europie co wymaga też odnotowania.
Poza tym Konfederacja jako jedyna partia w nowym sejmie nie będzie miała swoich posłów w pierwszych ławkach a łaskawie dostała miejsca na samym środku środka pomiędzy pisem i po, a pierwsza myśl była taka żeby gdzie siedzieli posłowie “agentury rosyjskiej”? W ostatnich ławach! A chyba pamiętacie kto powinien siedzieć na samym końcu w sejmie według naszego wielkiego Lecha Wałęsy? No tak, pedały, pedały powinny siedzieć na samym końcu, ewentualnie za ścianą xd to jego słowa.
Dodal bym jeszcze coś ciekawego ale znowu pojawia się prowokacje do zamieszek.

Aha no i totalna opozycja podobno ma się wyjątkowo zdziwić tym kto zostanie “nowym” marszałkiem Senatu. XD

Zapowiada się bardzo ciekawy tydzień.

Faktycznie u mnie wyszło słońce. W górach natomiast już 20 cm śniegu. Poyebane to wszystko. Jaki naród taka aura.
Nie ma wsparcia PiS dla marszu?! Oj to zapewne tęczowi separatyści zechcą przejść belweder XD
Totalna jest totalnie zamotana. Nie wiedzą kogo chcą na prezydenta zostawić. Ja już teraz Tuska rozumiem. Nie chciał ogarniać tego szamba w PO. Na zachodzie więcej zarobi.

Co do zarobków. Za michę ryżu raczej już sie nie robi. Nadal jednak rosną koszty pracy. Niepewny jest los emerytur.

1 polubienie