Kącik Dobrych Wiadomości 5

Nie ma końca łańcuszkowi dobrych wieści, którymi się z Wami dzielimy z radością.

Najnowsza dotyczy rewolucyjnego pomysłu jednego z urzędników obozu rządzącego. Całym sercem popieramy tę szlachetną inicjatywę, jaką jest otworzenie hotelu na godziny.
Kiedyś hotele były wyłącznie dla ludzi uprzywilejowanych i często nieuczciwie wzbogacających się. Tworzyli oni kliki i grupy spiskowe, które uniemożliwiały innym uczestnictwo w wypoczynku, poprzez uporczywe okupowanie pokoi hotelowych.
Oczywistym jest że również branża turystyczna, nieuczciwie czerpała większe zyski z oszukańczego procederu, jakim było wymuszanie wynajmu na całą dobę… Gdy przecież każdy wie, że wystarczy zaledwie kilka godzin snu. Osiem to już aż nadto. Czyli de facto hotel nieuczciwie wymuszał co najmniej trzykrotnie zawyżony czas użytkowania. A przecież niektórym potrzeba jeszcze mniej snu. Niekiedy wystarcza godzinna drzemka by człowiek poczuł się jak nowo narodzony i po prostu szczęśliwy.

Akcja wynajmowania pokojów na godziny, spotkała się ze stanowczą reakcją sitwy i burżuazji. Na nic jednak ich próby odwrócenia dziejowej przemiany.
Dzięki rewolucyjnemu pomysłowi, każdy Polak i Polka mogą uczestniczyć w rozkoszach korzystania z hotelu na godziny. Znikną wykluczeni hotelarsko. Skończy się fałszywy elitaryzm dla zwyrodniałej dekadencji.

Polska rośnie w siłę a naród się bogaci, zatem każdego będzie stać by choć raz w miesiącu wynajął sobie godzinę w hotelu.

Brawo, brawo, brawo!

7 polubień

Hmmmm… Hotel na godziny? Jakoś tak mi się z czymś kojarzy :flushed: Nie do końca wiem z czym, ale jednak. Trzeba będzie mężów pilnować. Godziny to są w domu :blush:

6 polubień

To podli spiskowcy wmówili ci że to coś złego. Przecież gdyby to było złe, to by się tym prezes NIK nie zajmował? Prawda?

8 polubień

Masz rację. To może być dobre! Kobiety też mogą sobie takie godziny w hotelach spędzać?:smiling_face_with_three_hearts: To jest jednak świetny pomysł :heart_eyes:

6 polubień

Dokładnie. Walić propagandę tvn i wyborczej! Anty polskich mediów! Po wyborach tylko Polska w Polsce :rofl:

2 polubienia

Dokładnie. Mamy dla Ciebie pokój gratis… i nawet gość jakiś do Ciebie wpadnie :wink:

3 polubienia

Mogą. Przecież właśnie po to wyrywamy hotele z rąk burżujów i klik :stuck_out_tongue:

5 polubień

Dokładnie xd

1 polubienie

Ale (tak mi sie zdaje) to byl pomysl naszego Harmonika? :sweat_smile:

1 polubienie

Masz jakies kosmate mysli… :sweat_smile:

2 polubienia

Jaaaa…? :innocent: Ja się tylko staram zastosować do wszystkiego, co spodobałoby się panu prezesowi :blush:
Jestem dobrą patriotką!

5 polubień

Otóż to. Bo patriota wie co dobre dla kraju. Hotel na godziny to idea piękna i słuszna.

2 polubienia

To zupełnie niemożliwe. Harmonik to lewak i komunista a nasza klasa rządząca to najprawdziwsza prawica z prawic.

1 polubienie

Popieram! Każdy kawaler dostanie od państwa 500+ minut w takim hotelu gratis!

7 polubień

No To cie blogoslawie… :joy:

2 polubienia

Ty znów wypaczasz szczytną ideę. Hotel jest dla wszystkich. Dla dzieci, matek, kawalerów i nawet dla takich lewaków jak ty. Nasze państwo jest prawe i sprawiedliwe i nie dzieli ludzi na lepszy i gorszy sort.

6 polubień

Pisze się: No to cię Jarosławię.

5 polubień

Moze w tym wypadku “sie odchyil”? Takie godziny wytchnienia dobre sa… :joy:

1 polubienie

Stare lewactwo ze mnie wyszlo! A juz myslalm, ze wykorzenilam… :weary:

2 polubienia

Na szczęście my tu czuwamy żebyś nie błądziła :slight_smile:

1 polubienie