Karmienie

małe dziewczynki też posiadają krocze i też je muszą myć😁

Kiedyś, kiedy byłem dzieckiem, było zupełnie inne podejście do relacji kobiet z mężczyznami. Do rewolucji seksualnej z lat 90 był bardzo daleko, a jednak publiczne karmienie piersią było czymś naturalnym i widziałem tę czynność wiele razy, głównie na prowincji gdzie mieszkałem i na wsiach, gdzie spędzałem wakacje. Zdarzało się w pociągu albo w poczekalni urzędu itp… Nikt w tym nie widział nic dziwnego. Ale w miarę upływu czasu zaobserwowałem, że coraz mniej matek robi to publicznie.
Od 19 lat żyję poza Polską, i nigdzie w zachodniej Europie nie widziałem matki karmiącej niemowlaka.

3 polubienia

Dla mnie karmienie jest bardzo naturalne i nie eidze w tym nic niestodiwnego. Sama nie karmila gdzies w galerii czy innym ylocznym miejscu- tylko dlatego ze w takich miejscach z dzueckiem.nie bywalam. W ogole nie lubie takich miejsc. Ale na plazy czy w parku nieraz sie zdarzało. Ale ze nie lubie tlocznych miejsc - tam gdzie bylam nikomu nie przeszkadzalo.

4 polubienia

Iii tam: kobity mają swoje piersi a chlop czy duży czy mały to i tak by się bawił cyckami, więc nie widzę w tym sensacji :roll_eyes: A co ten dzieciak ma się płaczem zanosić, żeby ktoś sobie nie pomyślal? :thinking: Na temat krocza się nie wypowiem.

1 polubienie

Prysznic prysznicowi nierowny
Te niemieckie to woda ci sie na glowe leje nijak da sie tego dostosowac do potrzeb, nie mowiac o umyciu się. Ot takie to sa obowiazkowe przed skorzystaniem z komunalnego basenu
Tylko ten basen tez jest objety przepisami i jest to jeden z problemów sasiedzkich. Dzieci w wieku niemowlecym wsrepu na teren nie maja. Matki karmiace tez nie. Bo regulamin nie przewiduje konsumpcji.