Karnisz - jak go ustabilizować w ścianie?

Postaraj się wynająć faceta z drabinką do zdjęcia klosza, bo jak cały żyrandol to trzeba kabelki odpiąć z kostki i potrzebna neonówka / wkrętak, ale najpierw wykręcić bezpieczniki od prądu. Żadna filozofia dla faceta, kabelki są kolorowe, wystarczy zapamiętać gdzie który, i specjalnie nie moczyć kabelków

1 polubienie

No na przykład

Nie wiem:d sprawdzę jutro to odpowiem.

Spoczko ciężki szklany żyrandol umyłam ( dziś niedziela?:slight_smile: aż czuć bicepsy…

1 polubienie

A u mnie jest 5 kloszy w żyrandolu do umycia, cóż tylko taki podarowali za darmo, pewnie skumali że będzie dużo mycia

U mnie też i jeden byczy w środku. Ale wygląda bajecznie - po umyciu.

1 polubienie

I zaraz jest jaśniej

1 polubienie

Najlepsze są ledy w suficie podwieszanym :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Dziewczyno u mnie sufit strunobeton sięgam bez drabinki - 2,20 m. Luzik, ledy też grzeją jak żarówki czy halogenki. Mam żarówki pod sciemniaczem - z ledami nastroju romantycznego nie zrobié np. półmrok

2 polubienia

Z ledami nie zrobisz nastroju? a co z listwami ledowymi, kolorowymi na pilocik?

2 polubienia

No, prawie jak w kościele mam teraz :smiley:

1 polubienie

Taki to mam w łazience :stuck_out_tongue: najbardziej nie wkurfia ich wymiana… rzadko to ma miejsce ale wściekam się jak cholera… i paznokcie łamię…

2 polubienia

W całym mieszkaniu mam podwieszane sufity i lampy led, miesiąc temu jedna mi zdechła, 5 lat użytkowania.W 1 mieszkaniu nadal świecą bez wymiany 7 rok.

2 polubienia

Mi jedna zdechła po dwóch latach ale okazało się, że styki coś nie łączą i po ponownym montażu zaświeciła ponownie… nie wiem może dlatego ze dużo pary narobiłam w łazience wtedy… po roku druga zdechła ta nad kabiną prysznicową ale kupiłam nową i wymieniłam ( możliwe, że wtedy wywaliłam dobrą…).

2 polubienia

Moje żarówki niedługo będą pełnoletnie ale to wina ściemniacza, niemniej mam kilka w zapasie

1 polubienie

Para nie ma tu nic do rzeczy, w łazience to rzecz normalna.

1 polubienie

Taka złośliwość żarówek ,przed wyrzuceniem zawsze sprawdzam żarnik czy jest cały lub przerwany, albo dokręcam żarówkę, żarówa grzeje to oprawa się przegrzewa i blaszki nie łączą

My postawiliśmy na wygodę i oszczędność, jedna żarówka led to 4W, jeśli pykniesz 10 w pokoju, to pobiorą mniej energii niż zwykła żarówka 45W.

1 polubienie

Para co najwyżej kable utlenia jak one z miedzi, wtedy robią się zielonkawe

1 polubienie

Tego nie wiem, nie ja to zakładałam i jeszcze nie wymieniałam żadnej.Nawet tej co mi zdechła :wink:

1 polubienie