Karty do głosowania

Widać, że najbardziej ucywilizowana część naszego kraju nie licząc województwa mazowieckiego była bardziej za Trzaskowskim, a jedynie województwo mazowieckie było delikatnie bardziej za Dudą, z czego większość pisowców jest spoza Wawy … EDIT: A przepraszam bardzo … województwo łódzkie też miał delikatną większość dla Dudy …

Za Dudą obstawał tzw. ciemnogród Polski …

Ale dobre i to … Przynajmniej ich trochę skontrolują bo już ewidentnie poparcie dla PiSu topnieje … O czym zresztą i frekwencja wyborcza świadczy …

Długopis był delikatnie dłuższy od Trzaskowskiego - to taki suchar ode mnie na dziś :wink:

Czyli sama przyznajesz, że Wschód Polski trochę bardziej buja w obłokach …

Ja sprawdziłam pieczątki!

3 polubienia

Cała Polska mniej lub bardziej buja w obłokach. Na wschodzie w przewadze są ludzie starsi, którym czasami bujanie w obłokach, zwłaszcza w obecnych czasach, za którymi dosyć często już nie do końca nadążają, przychodzi czasem łatwiej. Znowu nie mówię o wszystkich, tylko o tendencji. Nie popieram zbyt dosłownego dzielenia Polski na A i B, bo ani w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu nie brakuje głosujących na PiS, ani w odpowiadającym im wielkością zbiorowisku zadupi nie brakuje głosujących na partie opozycyjne, którzy PiSem od dawna (za przeproszeniem) rzygają.

2 polubienia

Ciekawa rozkmina … Jak dla Mnie to dramat, ale mimo wszystko cieszy Mnie wzmartwychwstanie lewicy …

Bo Prawicy to nie ma, ponieważ PiS to jedno wielkie niewiadomo co …