Kiedy blues puka do Twoich drzwi

Wejść w nowy rok bez bluesa???
To byłaby dopiero katastrofa!
A wiec od najlepszej strony.Charlie Musselwhite i jego zaczarowana harmonijka…
Skojarzenie natychmiastowe z…naszą Kasą Chorych.Jakze podobnie kiedys brzmieli! I jak rzadko sie o tym mowiło…Swego nie znacie… :face_with_hand_over_mouth:
Akurat jestem po "łowach"w maleńkim Hitchin,wiec wybaczcie niekontrolowany entuzjazm.Ale nabycie 6 winyli i 5 cd za 5,5 funta,nie zdarza sie czesto :smiley:
Jesli ktoś pamieta wyborna komedie muzyczna,The Blues Brothers…To wlasnie Charlie byl inspiracja do powstania postaci Elwooda Bluesa,granego przez Dana Aykroyda :smiley:

11 polubień

Nie tylko z przyjemnoscią niepomierną ale i pietyzmem wielkim wysłuchałem.
To jest muzyka i wszelkie komentarze są zbędne.

2 polubienia

Po ilości serduszek widać, że wielu z nas sprawiłeś radość.

3 polubienia

Bo to jest KTOŚ!
Widze ze blues w bialym wydaniu,ostatnio bardzo Ci leży.To krzepiące!

1 polubienie

Tak się stało od kiedy pierwszy raz tego bluesa usłyszałem. Bardzo, bardzo dawno temu. I to się nie zmieni.

3 polubienia

I bardzo mnie to cieszy :slightly_smiling_face:
Jakos tak jest ze tutaj nigdy nie mam pewnosci.Ale gram Musselwhite’a juz chyba trzeci raz,biorac pod uwage stare forum,i zawsze jest odzew!
Blues widac,nie zna granic :slightly_smiling_face:

3 polubienia

To masz w nagrode jeszcze jeden numer wart grzechu!

3 polubienia

Bo to jest coś, czego słucha się zawsze i zawsze pasuje niezależnie od nastroju i zawsze się podoba.

3 polubienia

Znam, a jakże. Na starym Pytamy nawet to serwowałem kiedyś.

2 polubienia

Nie wiem skąd czerpiesz te pewność ale bardzo sie z tego ciesze.
3 lata temu,bylem na koncercie [jedynym!],Pata Mc Manusa,w poznanskim klubie Blue Note…Bylem jednym z…15 widzów/sluchaczy… :thinking:
Wiem…Promocja,brak plakatow w miescie i do tego sam Poznan,piekny i wspanialy ale…jakis bez jaj,jesli chodzi o koncerty…
Pomyslalem wtedy ze jeszcze ze dwie takie wpadki i nastepny raz ktos przyjedzie za 20 lat…
Cóz…Jedyny sposob to po prostu,grać!

1 polubienie

Serio?
Ok. :upside_down_face:
Pogubilem sie ale to nie grzech :rofl:

2 polubienia

Z autopsji. Zawsze mi się wydaje, że jeśli ja tak mam, to inni też. Czasami zapominam, że ile ludzi, tyle upodobań.

2 polubienia

…to ja dalej tkwie przy lekturze ksiazki Hawkinga a rodzina tkwi przy swich komputerach i telefonach…

A tak na powaznie: swietna i oryginalna muzyke wstawiles nie tylko dla mnie ale i dla syna
Dziekujemy!

2 polubienia

No to Tobie sie tez cos nalezy:

Wyjatkowo dobra wersja!W necie jest koncertowka a ja mam to na studyjnej plycie…
Kiedys krążyła taka opinia ze to blues do"grania o 4 nad ranem" :wink:

3 polubienia

To jakos cichutko musialo byc u Was :wink:
Ciesze sie ze to wprowadza troche zycia :wink:

1 polubienie

Dziękuję :cherry_blossom: A o czwartej nad ranem posłucham jeszcze raz.

1 polubienie

Blues nie puka do drzwi, on wali prosto do serca.

A utwór fenomenalny!

5 polubień

:grin: :smile: :smile:

1 polubienie

Mówią, że “blues jest wtedy, kiedy człowiekowi jest źle”, ale dla mnie blues jest dobry zawsze :slight_smile:

5 polubień

Ja wiem ze jest Was na razie tylko kilkoro ale…Widze ze na progu nowego roku,nie brak fajnej atomsfery na poziomie.
Za takie cos pije zawsze do dna!!!
A potem poszukam czegoś ekstra :smiley:

2 polubienia