Kiedy skończy się ta dziwna moda?

Myślę, że to kamuflaż. One chcą ukryć brak mózgu :thinking:

4 polubienia

Koziorożec to sie sam obroni, ake kolega @collins02 obraza wiadro węgla :wink:

Bos pewnie nigdy akwarium nie mial?

Pani potrzebne są takie usta, żeby pić koktajle przez słomkę.

1 polubienie

Znam panią co prawie wszystko ma zrobione. I ciągle robi. Ostatnio wrzuciła na fb filmik z zabiegu ostrzykiwania ust, twierdziła ze nic nie bolało. Mnie bolało patrzeć.
tak że szybko niestey się nie skonczy, skoro sa chętne na to

4 polubienia

A niech tam sobie robią, co chcą. Jak ktoś ma życzenie wyglądać jak rura do opróżniania szamba, jego sprawa.

2 polubienia

Ogolnie chirurgia plastyczna bywa bardzo przydatna - ale stodowana tam gdzie konieczne i z umiarem. Po wypadkach, chorobach przywrocenie wygladu jest forma terapii.
Zresztą, tego typu zachowania
jak glonojadztwo to juz raczej domena psychiatrow a nie estetow z forum :joy::joy::joy:

1 polubienie

Mój sąsiad i dobry kumpel, rówieśnik, zresztą miał ksywę Cyrano, więc operacyjnie skrócił organ powonienia i bardzo dobrze na tym wyszedł, łącznie z wyglądem.
Ale ten temat dotyczy wynaturzeń.

1 polubienie

Moda na takie rzeczy nie skończy się, dopóty prawnie nie będzie to sankcjonowane jako zaburzenia psychiczne wymagające przymusowego leczenia… czyli przyszłość nie rysuje się w tej materii zbyt optymistycznie.

4 polubienia

A ja tam wierzę w polski sejm. Wystarczy jedna noc i będzie przepis jak malowany.

5 polubień

Patrzac na panie z PiS, zwlaszcza te rydzyjkowe to nalezaloby wprowadzic obowiązek stosowania chirurgii plastycznej. Toz to straszy z ekranu lepiej niz Quasimodo.

Były kiedyś takie panie, które nazywali aniołkami kogoś tam. One nie wyglądały źle. Choć może były wyjątkiem potwierdzającym regułę albo były tylko statystykami.

Glapinskiego, szefa NBP.
One zarabiaja tyle, ze uroda bywa rzecza względną.
Ale Glapinski zawszeslynal z otaczania sie blondynkami - jeszcze w poczatkach kariery.