Kiedy skończy się ta dziwna moda?

Moda na wielkie usteczka naprawdę robi z dziewczyn kaleki. Ta Bułgarska dziewczyna na pewno ma trudności z normalnym jedzeniem i z pewnością trudniej jej się porozumiewać niż przeciętnemu człowiekowi.

Trochę więcej o dziewczynie jest tutaj, ale w sumie niewiele.

4 polubienia

Jak na własne życzenie, kobiety się szpecą? One naprawdę myślą, że są piękne?

3 polubienia

Na glonojady? :joy:
Obawiam sie, ze to raczej jakis trend, ktory istnial zawsze - jak sie okaleczyc.
Coś jak chinskie bandażowanie stop.

3 polubienia

Gdyby coś z tego miały: podziw, zachwyt albo coś. A tu nic. Mężczyznom też znudziło się patrzenie na tego typu "upiększanie ". Czy im się naprawdę to podoba i robią to dla siebie? Dla własnego poczucia wartości a raczej dla własnego poczucia piękna?
Czy takie usteczka dowartościowują?

1 polubienie

Patrząc na rozmiar ust zastanawiam się czy ta dziewczyna może normalnie jeść i mówić.

2 polubienia

No właśnie o tym samym myślałam :smiley:

2 polubienia

Nigdy . Zawsze znajdzie się ktoś kto pokaże się z takimi ustami a młode dziewczyny , nie ukrywajmy , żyją bardziej medialnie niż realnie . Ostatnio miałam dyskusje z moja siostrzenica dotycząca właśnie powiększania ust. Moja odpowiedz jak zwykle dziewczę zszokowała ale ust powiększać nie będzie tak samo jak kolczyka w chrząstce nosa tez nie zrobi.

3 polubienia

Myślę, że jedno może robić dobrze. :grin:

1 polubienie

Tragedia! Idealne usta to takie leciutko podwinięte

1 polubienie

Ciiii… Aha! Już wiem! Wyglądać! :wink:
Kiedy to wcale dobrze nie wygląda :smiley:

Jeżeli ktoś chce zaoszczędzić na systemie alarmowym,to powinien związać się z taką panią i na noc wystawiać ją przed dom.Włamywacz jak przylezie i ją zobaczy to już nie będzie nigdy sobą :joy:

3 polubienia

Wielkość tych warg jest odwrotnie proporcjonalna do wielkości rozumu.

4 polubienia

Często tak jest, że kobieta dla urody zrobi bardzo wiele, a te dziewczyny z tymi usteczkami myślą, że one (te usteczka) dodają im urody. :wink:

2 polubienia

Nie nazwał bym tego myśleniem… :sunglasses:

4 polubienia

Aż ma się toto ochotę przykleić do szyby.
Glonojad gigant

4 polubienia

W sumie to jednak robi wrażenie, no nie? Może nie takie jak chciała właścicielka usteczek, no ale jakieś jednak robi :wink:

Że też zawsze ktoś mi z tym wyskoczy"pod obiad" :nauseated_face:
Jedyna szansa ze dotrze do tych potworów to co zobaczą w lustrze za parę lat.Bo wtedy juz nie będą wyglądać jak mutanty kaczek-ludojadów z horrorów klasy"c"
Wtedy bedą wyglądać jak wagina nosorożca naciągnieta na wiadro węgla.

6 polubień

Ostatnie zdanie to jest majstersztyk. Nie mogę przestać się śmiać :joy: :upside_down_face:

5 polubień

Tylko przegrana Igi po tym tekście Twoim może mi popsuć humor.
Dawno się tak nie uśmiałem.

4 polubienia

A mnie te wary przypominają wylot rury kanalizacji miejskiej.

2 polubienia