Kiedy zrozumiemy?

@harmonik zapraszam.

5 polubień

Od razu m├│wi┼éem, ┼╝e nale┼╝y przej┼Ť─ç na harmonijne od┼╝ywianie piwem. Najlepiej z golonk─ů.

5 polubień

Podcinamy ga┼é─ů┼║ na kt├│rej siedzimy.

3 polubienia

No to kiedy┼Ť pierdylnie z hukiem. I po k┼éopocie b─ÖdzieÔÇŽ
Ty we┼╝ si─Ö napij czego┼Ť, bo na trze┼╝wo przynudzasz.

2 polubienia

Kiedy ja już dawno pod wpływem.
My┼Ťl─Ö dzi┼Ť o miejscu cz┼éowieka we wszech┼Ťwiecie

4 polubienia

Najlepiej w domu z flaszeczk─ů. to jest to zasadnicze miejsce.

1 polubienie

Wlasnie czytalam

Zawsze bedziesz mial alternatywe :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face:

2 polubienia

Picie to ┼╝ycie.
Życie nasze zależy jednak od pozostałych stworzeń.

1 polubienie

Zaleje si─Ö alkoholem i b─Ödzie dobre.

1 polubienie

Jak komu┼Ť przypasuje, niech ┼╝re. Pozostaj─Ö przy ┼╝eberkach.

1 polubienie

Nie harmonikuj. :crazy_face:

2 polubienia

Człowiek to szmata

1 polubienie

Luzem przewozili?

Ostatecznie tequile z robaczkiem pilam.
Chinskie paskudztwo z wezem i inne z jakas salamandra tez.
I zyje. Ale tak bezprocentowo?

1 polubienie

A bo ja wiem? Jak pijany jestem to ino na nag┼é├│wku si─Ö skupiam by nie obci─ů┼╝a─ç umys┼éu.

2 polubienia

Jeszcze moze byc pieczyste.

1 polubienie

Najwa┼╝niejsze to w gacie si─Ö nie skupi─çÔÇŽ

Niedawno doszed┼éem do wniosku, ┼╝e niemal ka┼╝de wydawanie pieni─Ödzy to niszczenie ┼Ťrodowiska. Dlatego cz┼éowiek powinien ograniczy─ç sw├│j nadmierny konsumpcjonizm i poszuka─ç szcz─Ö┼Ťcia gdzie indziej. Spora cz─Ö┼Ť─ç wydatk├│w to i tak tylko marketing albo presja spo┼éeczna, a nie towary i us┼éugi niezb─Ödne do ┼╝ycia i szcz─Ö┼Ťcia.

4 polubienia

Wspomniany przez Ciebie user, kt├│rego zapraszasz wielokrotnie wspomina┼é, ┼╝e chce zaora─ç kraj, by wybudowa─ç mrowiska dla 200 mln ludzi ÔÇŽ

Powtarzam, zburzy─ç wszystko, co ju┼╝ jest, miasta, wioski, lasy, jeziora, rzeki a wi─Öc parki narodowe z reszt─ů tego, co jeszcze zosta┼éo, zabytkami, infrastruktur─ů komunikacyjn─ů kraju ÔÇŽ

Wyobra┼║ sobie, ┼╝e przez taki pomys┼é kto┼Ť kiedy┼Ť wypierniczy Ci─Ö z chaty i wsadzi do bloczyd┼éa wed┼éug swojego pomys┼éu nie pytaj─ůc Ciebie o zdanie. Zrobi tak z milionami mieszka┼äc├│w.

Czy trzeba mieć IQ geniusza, by zrozumieć, że wspomniany, gdyby mógł sprowadziłby na Ziemię zagładę?
Jak to si─Ö wi─Öc ma do Twojego pytania Czy zrozumiemy?
Zniszczenie takiego area┼éu ziemi, by zbudowa─ç to co szaleniec sobie wymy┼Ťli┼é kwalifikowa┼éoby si─Ö na zbrodni─Ö na ekosystemie i odbi┼éoby si─Ö na ca┼éym globie.

Dziwię się, że tak mało osób (tutaj zaledwie kilka) reaguje na takie pomysły psychopatów.
┼╗e ma takie sk┼éonno┼Ťci wiem, bo znam tre┼Ťci jego maili do niekt├│rych dziewczyn. Setki razy by┼éo o tym na portalu, wi─Öc Ameryki nie odkry┼éem.

Oczywi┼Ťcie zdaj─Ö sobie spraw─Ö, ┼╝e do ziszczenia takich pomys┼é├│w nigdy nie dojdzie nawet w niewielkim u┼éamku procenta. Historia zna jednak tysi─ůce przyk┼éad├│w psychopat├│w, kt├│rym si─Ö niekt├│re pomys┼éy uda┼éy. To dlatego, bo ludzie nie reagowali, lub robili to nieudolnie. Potem by┼éo a p├│┼║no ÔÇŽ

7 polubień

Ja odmawiam, nie znosz─Ö robactwa, a ju┼╝ na talerzu, ohyda :((((

4 polubienia