Kiedy zrozumiemy?


@harmonik zapraszam.

5 polubień

Od razu mówiłem, że należy przejść na harmonijne odżywianie piwem. Najlepiej z golonką.

5 polubień

Podcinamy gałąź na której siedzimy.

3 polubienia

No to kiedyś pierdylnie z hukiem. I po kłopocie będzie…
Ty weż się napij czegoś, bo na trzeżwo przynudzasz.

2 polubienia

Kiedy ja już dawno pod wpływem.
Myślę dziś o miejscu człowieka we wszechświecie

4 polubienia

Najlepiej w domu z flaszeczką. to jest to zasadnicze miejsce.

1 polubienie

Wlasnie czytalam

Zawsze bedziesz mial alternatywe :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face:

2 polubienia

Picie to życie.
Życie nasze zależy jednak od pozostałych stworzeń.

1 polubienie

Zaleje się alkoholem i będzie dobre.

1 polubienie

Jak komuś przypasuje, niech żre. Pozostaję przy żeberkach.

1 polubienie

Nie harmonikuj. :crazy_face:

2 polubienia

Człowiek to szmata

1 polubienie

Luzem przewozili?

Ostatecznie tequile z robaczkiem pilam.
Chinskie paskudztwo z wezem i inne z jakas salamandra tez.
I zyje. Ale tak bezprocentowo?

1 polubienie

A bo ja wiem? Jak pijany jestem to ino na nagłówku się skupiam by nie obciążać umysłu.

2 polubienia

Jeszcze moze byc pieczyste.

1 polubienie

Najważniejsze to w gacie się nie skupić…

Niedawno doszedłem do wniosku, że niemal każde wydawanie pieniędzy to niszczenie środowiska. Dlatego człowiek powinien ograniczyć swój nadmierny konsumpcjonizm i poszukać szczęścia gdzie indziej. Spora część wydatków to i tak tylko marketing albo presja społeczna, a nie towary i usługi niezbędne do życia i szczęścia.

4 polubienia

Wspomniany przez Ciebie user, którego zapraszasz wielokrotnie wspominał, że chce zaorać kraj, by wybudować mrowiska dla 200 mln ludzi …

Powtarzam, zburzyć wszystko, co już jest, miasta, wioski, lasy, jeziora, rzeki a więc parki narodowe z resztą tego, co jeszcze zostało, zabytkami, infrastrukturą komunikacyjną kraju …

Wyobraź sobie, że przez taki pomysł ktoś kiedyś wypierniczy Cię z chaty i wsadzi do bloczydła według swojego pomysłu nie pytając Ciebie o zdanie. Zrobi tak z milionami mieszkańców.

Czy trzeba mieć IQ geniusza, by zrozumieć, że wspomniany, gdyby mógł sprowadziłby na Ziemię zagładę?
Jak to się więc ma do Twojego pytania Czy zrozumiemy?
Zniszczenie takiego areału ziemi, by zbudować to co szaleniec sobie wymyślił kwalifikowałoby się na zbrodnię na ekosystemie i odbiłoby się na całym globie.

Dziwię się, że tak mało osób (tutaj zaledwie kilka) reaguje na takie pomysły psychopatów.
Że ma takie skłonności wiem, bo znam treści jego maili do niektórych dziewczyn. Setki razy było o tym na portalu, więc Ameryki nie odkryłem.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że do ziszczenia takich pomysłów nigdy nie dojdzie nawet w niewielkim ułamku procenta. Historia zna jednak tysiące przykładów psychopatów, którym się niektóre pomysły udały. To dlatego, bo ludzie nie reagowali, lub robili to nieudolnie. Potem było a późno …

7 polubień

Ja odmawiam, nie znoszę robactwa, a już na talerzu, ohyda :((((

4 polubienia