Kiedyś była po prostu Kosmetyczka…

…potem ewentualnie Gabinet Kosmetyczny. Z czasem zaczęły powstawać Studia Urody i Atelier Urody. A teraz jadę a tu baner Kuźnia Urody - zapomnieli dopisać że tu wykuwa(wykluwa) piękno🤭

2 polubienia

U mnie są Atelier i Institut Beauty :))

4 polubienia

Pytalem kiedys o to na starym Pytamy. Teraz wszedzie sa takie nazwy. Atelier urody, studio paznokci, świat ogrodzeń.

4 polubienia

@mężatka Było jeszcze gdzieś laboratorium urody ale z Kuźnią się nie spotkałam jeszcze…

3 polubienia

A wkrótce będą awatary czyli postaci idealne którymi chcielibyśmy być. I to wszystko bez wychodzenia z domu. Zakładasz Google i jesteś tym kim chciałbyś być.

2 polubienia

Im fantazyjniesza nazwa? Tym mniej profesjonalizmu.
Bo jestes tego warta…

3 polubienia

Kuźnia, bo się trzeba napracować w pocie czoła, żeby coś się poprawiło.

2 polubienia

Celeste Maria . Biorac pod uwage ironię i wariactwo?
Niebiańska Maria stylistka
Zero dyplomow na scianach, ze cos skonczyla, kolejka? Uzbroj sie w cierpliwosc
Sam zaklad?
Ma pomysla rozmaite.

Owszem inwestuje w wygląd, niekoniecznie rozowy

Takie wmawianie ze stać Cię na coś “wielkiego”.gra słów,najczesciej bez większego sensu.Poza demolowaniem wyobraźni…
A tak w ogole,jest jeszcze pojęcie"kosmetologii" :innocent:
No bo teraz jak coś nie jest nauka to już raczej w"rankingach" jest o stopień niżej :telescope:

2 polubienia

To wmawianie jest teraz w modzie: “Loreal - jesteś tego watra”. A ja dziś wieczorem wróciłam z WARSZTATU… tanecznego :slight_smile:
Często też biorę udział w warsztatach scrapowych.

3 polubienia

Warsztaty są od zawsze.
Te mi najblizsze to w licealnych czasach, warsztaty jazzowe.Najczesciej kończone rajdem turystycznym a na mecie kolacja i koncerty…
W ten sposób poznałem wieki temu, Krzesimira Dębskiego :blush:

2 polubienia

To u nas nazwy skromniejsze, bo ja bywam na kursach dekupażu a nie na warsztatach.
Chociaż?
Jeden z kolegów nazwał swój jednoosobowy gabinecik “Centrum stomatologii” i nikt mu za to nic nie zrobił, tylko ludzie się trochę podśmiewali :wink:
Edit: jednak ja też bywam na warsztatach a nie na kursach (właśnie sprawdziłam)

Właśnie się nad tym zastanawiam, bo w sierpniu jest łapacz snów, ale ja łapacze ładniejsze robię i to już od jakiegoś czasu, to nie pójdę :smiley:

6 polubień

Jaka zbieżność działania - siedzę nad pierwszym w życiu łapaczem i od piątku ci zrobię, to przerabiam. :upside_down_face:

4 polubienia

Stacjonarne? Idź koniecznie :slight_smile: Możesz mnie zabrać ze sobą (wirtualnie). Rozumiem, że jest to “make and take” - cena b. przystępna, a konewka śliczna. Rób notatki :slight_smile:

1 polubienie

Witaj w klubie :slight_smile: ; łapacze już przerobiłam, teraz mam na tapecie makramy :slight_smile:

2 polubienia

reklama czy ja na cos zasluguje ii mnie stac na luksus bycia?
@collins02 @gra
No to odpowiedzcie sobie sami
@collins02 o uscisk ręki i pasjonatow??

1 polubienie

Jeśli pójdę, to tylko ze względu na towarzystwo, bo zrobić takie coś jest prościutko :wink:

2 polubienia

Jak się umie, to wszystko jest prościutkie. Wiem, że umiesz, bo szkatułkę i zakładką mam i podziwiam. Ale ta konewka jest mega, jak mówią młodzi :slight_smile:

3 polubienia

@Nunu Tak właśnie pomyślałam. Młoty i płomienie żeby coś wykuć :joy:

1 polubienie

@collins02 Kosmetolog w zależności od specjalizacji zna się również na składzie i produkcji kosmetyków i na zabiegach medycyny estetycznej. Mój mąż sobie żartuje że kosmetolog to połączenie kosmetyczki z psychologiem, robisz sobie brwi lub pazury i gadasz o życiu. Moja kosmetyczna miała to w gratisie.

1 polubienie