świadomość. Przypomnijcie mi, jak to się wkleja takie linki.
Przepaść (Czy wszyscy będziemy biedniejsi?)
Gorący pieniądz. Upadek gospodarczy.
Czterej Jeźdźcy apokalipsy
Ale namieszałes…
Fakt. Wyszedłem z wprawy. Do tego jeszcze razem trwają ok. 4 godzin.
I tak nie zamierzam tego ogladac, ale uporzadkowac moge.
Mądre są, wiec lepiej obejrzyj.
Jak dajesz 2 takie wklejenia, to co z nimi powinienem zrobić?
Socjalizm ekologiczny!
Takie kawki czy wrony, na trawnikach mają darmowe ucztowanie. Do tego ich fruwanie to boska genialność.
Jak kopiyjesz YT, to tam nasz ikonke udostepnij. Klikasz w skopiuj link.
I wklejasz .
Ale co ja mam z tych dwóch Twoich wklejeń wybrać?
Kawki i wrony to wogóle są genialne. Pewnie już dawno śpiom. ![]()