Kim są, a raczej kim byli bracia Bogdanow, którzy jeden po drugim zmarli w zeszłym tygodniu na Covida?

We Francji byli bardzo popularnymi naukowcami ekscentrykami, ze względu na ich kontrowersyjne teorie naukowe. Również, dlatego, że zaczeli eksperymentować z własnym wyglądem, konkretnie z plastyką twarzy. W Polskiej media sferze byli tylko zauważani na portalach i magazynach plotkarskich i celebryckich. Każdy z nich był doktorem, jeden z matematyki, drugi z fizyki. W latach 80 tych prowadzili program popularno naukowy Temps X, podejrzewam że coś jak nasza Sonda.
Kontrowersje, to ich druga natura. Ich operacje plastyczne, naukowe plagiaty, wiara, że będą żyć naprawdę długo…, oraz to, że prawdopodnie są pozaziemianami… To by tłumaczyło ich wygląd.

Czy w Polsce ktoś ich w ogóle znał, słyszał o nich z bardziej normalnych źródeł. Ciekawy ewenement, te typy jak dla mnie.

Ja o nich czytalam kiedy byli u szczytu popularnosci. W PRL byli objeci czesciowa cenzura ze wzgledu na pochodzenie i kraj, w ktorym zyli. Z tymi operacjami? Moze tam sobie botoksu nie zalowali, ale to raczej wyglada na zmiany wywolane rodzajem raka/przerostu przysadki mozgowej.

Podejrzewasz, że to chcieli ukryć zatem. Inna rzecz, to ta, że zaczeli się botoksować na początku lat 90 tych. A gdzieś tam w wywiadach jeszcze kilka miesięcy temu, sprawiali wrażenie bardziej niż racjonalnych… hihi, chociaż drążyli teorie przy tym dosyć nieracjonalne, czyli kwestie długości ich życia, teoretycznie nieskończonego.

Kazdy ma prawo do swoich pomyslow
Ja w zyciu naczytalam sie tyle SF i roznej masci futurystow, ze niewiele mnie zdziwi.
Wieczne zycie jest marzeniem ludzi, a tak naprawde to jedynymi majacymi na to szanse organizmami sa rosliny rozmnazane wegetatywnie i jakis bardzo prymitywny gatumek ameby czy innego robala.
Ale kto wie?
A wracajac do braci? Nie sadze, ze chcieli to ukryc, raczej przy ich narcystycznych charakterach nie do pomyslenia byla niedoskonalosc w postaci choroby. Lepiej, zeby cie brali za swira niz chorego.

1 polubienie