Kogo przyjmują do tych internetów?

Takie zdanie wprowadzające do artykułu:
“…takie komentarze płyną z ust obecnych, a także byłych sportowców, którzy na co dzień pracują lub pracowali w kopalni”.

Coraz więcej ostatnio błędów w internatach wyłapuję. WTF?!

1 polubienie

Przypuszczam, że autorzy artykułów pracują pod presją czasu. Przypuszczam też, że ten typ błędów może wynikać z autokorekty.

Być może to kwestia przyzwyczajenia, ale ja nie lubię autokorekty. Wolę, gdy komputer tylko podkreśla błędy.

Na komórce piszę rzadko, bo jej nie mam, więc irytuje mnie, że komórka mi zmienia słowa, tym bardziej, że nie od razu to zauważę, a poprawianie błędów nie jest takie proste, jak na komputerze, bo cofanie nie jest proste. Na komórce czasem szybciej jest skasować i napisać ponownie niż poprawić.

1 polubienie

lenistwo i autokorekta.
Leone tez mial problem jak mu na tableta weszla wloska autokorekta i nie potrafil poczatkowo jej zlikwidowac. ale przynajmniej pilnowal co pisze, nie jak te newsolapy co i zywcem z tlumacza google przeklejaja nie zastanawiajac sie nad tym co ten automat potrafi wypluc. to juz nawet nie wtorny analfabetyzm - bo zeby takim byc to trzeba najpierw nauczyc sie czytac i w miare poprawnie pisac.