Kolagen - suplementujecie się nim?

W proszku w tabletkach? Widzicie jakieś rezultaty…? czy to pic na wodę…
Ja póki co rosół z łapek kurzych zamierzam zrobić… by go pozyskać, pierwszy raz w życiu z łapek, wcześniej mój pies tylko je wcinał, bez pazurów oczywiście coby mu się jelitka nie podziurawiły…

1 polubienie

Niczego nie suplementuje. Czasem magnez.
Uważam że wszystko jest zawarte w odpowiedniej diecie i naturalnej żywności. Nie przetworzonej.

2 polubienia

nigdy w zyciu
kolagen w tabetkach to jak bialko z jajka - ani smaczny, ani potrzebny

2 polubienia

Osobiście nie, ale nie jest w domu czymś nieznanym. W postaci płynów, kremów czy innych żeli. Do konsumpcji i smarowania.

2 polubienia

Czy Ty jeszcz coś co, ci smakuje, na co masz ochotę, czy tylko witaminki, zioła i suplementy?

1 polubienie

witaminki, ziola i suplementy w tabletkach to dla zdrowia
pozostale posiłki dla przyjemnosci

3 polubienia

Niczego nie biorę, i trzymam się dobrze.

2 polubienia

dieta śródziemnomorska wymaga uzupełnien
samo slonce nie wstarczy
oliwki z kozim serem jako pozywienie uniwersalne tez nie

2 polubienia

Powiedz to mojej teściowej, 86 lat ma, łyka tylko tabletki na nadciśnienie, brakuje jej tylko 3 zębów. Widzi bez breli, słyszy - masz, żadnej sklerozy, dowcipy opowiada, mieszka sama.

2 polubienia

mam nadzieje tez taka byc
aczkolwiek uzupelniam braki w kwestii , sorry taki klimat…

2 polubienia

To, co napisałaś to tylko maleńki dodatek do słodyczy i innych niezdrowych rzeczy, które pochłaniam.

2 polubienia

Nie neguję. Ja tam czasu nie mam na takie pierdoły :stuck_out_tongue_winking_eye:

Róbta co chceta :wink:

1 polubienie

Jem to co lubie.A lekow,dodatkow i innych cudow unikam jak ognia.
Najlepszym lekarstwem na gladka skore,dobre samopoczucie,kondycje,oddech,cere jest bezwzgledne rzucenie palenia papierosow.Co uczynilem niemal dokladnie 19 lat temu i od tego czasu praktycznie na nic nie narzekam :smiley:

3 polubienia

Nie wszystko jest nam potrzebne bo organizm jest w stanie sam sobie zbudować potrzebne np. leki czy suplementy jeśli tak stwierdzi przez regenerację czy zapasy, ok 20% trzeba dostarczyć samemu z zewnątrz dostarczając tylko same składniki bo mają krótki termin działania / przeterminowane trują lub mają minimalną przydatność /. Jeśli będzie potrzeba dostarczenia to dostaniemy sygnał - wystarczy się kontrolować i obserwować / pośród rozpieszczania życia można to przegapić /. Sam biorę suplement B12 - krew gęsta jak smoła czy asfalt i trzeba ją mocno rozcieńczyć. Rzadka krew to krwotoki trudne do opanowania bez transfuzji przy skaleczeniach - niektóre zauważam tylko po tygodniu, inne to dłużej jak jest blizna, z drugiej strony rzadka krew to uniknięcie np. zakrzepu w żyłach i mniej udarów czy zawałów. Coś trzeba wybrać, byle mądrze

1 polubienie

to jak gówno z proszku. nadal jest gównem

antyszczepionkowiec?
czy angielska dieta zdrowa?

Nie obrazaj mnie.

to juz pożartować nie mozna?

zdrowy tryb zycia nawet jak to ziołem, witaminami i mikroelementami podeprzesz nie zabija

1 polubienie