Koleda dla nieobecnych

Znam tą piosenkę. Mozą raczej pastorałkę. Słucham co rok i wzruszam się przy niej zawsze. Piękna jest. A obecnie słucham i łzy jak grochy. Oj. Puste miejsce przy stole…

3 polubienia

Nie chcialem powodowac Twoich łez…Wybacz :thinking:
Jest w tej pieśni cos ponadczasowego.I jak zauważyłem,łaczącego ludzi.Bezcenne.

3 polubienia

Ok. Ja słuchałam już wcześniej zanim wstawiłeś. Sama sobie włączyłam z yt.
/a potem jeszcze czas ołowiu Budki/ :pensive:

3 polubienia

Siedze sam w pokoju pelnym muzyki…I jestem dumny ze swojej choinki :joy:
Słucham plyt… Albumy z piosenkami okolo bożonarodzeniowymi [ludzka mowa potrafi byc okropna…] i wciaz zaskakuje mnie jak wiele wspanialych rzeczy powstalo dawno temu…
Ale w takiej samotni chyba jeszcze nie bylem w życiu.
Gdyby nie skype to moznaby sie pierdzielnąć w głowe czymś twardym :thinking: :roll_eyes:

2 polubienia

Ładna. Można dedykować nieobecnym userom ze starego Pytamy

3 polubienia

“Jeszcze raz,pozwól cieszyc sie dzieckiem w nas…”
Jakos tak,dzisiaj,akurat na to mnie wzieło…
Czlowiek tęskni i to jest normalne…W tym za dziecinstwem i pierwszymi wtajemniczeniami…
Powinno byc milo…A jednak smutno ze"bylo i mineło"…
Dickens wyczerpal temat…
Bo skoro Scrooge sie nawrocił,kazdy ma szanse!

3 polubienia

Moi drodzy!
Nie bede juz niczego nowego wymyślał…W towarzystwie tej pieśni życzyć bedzie chyba"najklimatyczniej" :wink:
A więc niech sie Wam wiedzie.Niech zdrowie dopisuje abyśmy siły mieli bo jak zapisano w Ksiedze Hioba,“Czlowiek zrodzony z niewiasty,ma krótkie i bolesne życie…
Wyrasta i wiednie jak kwiat,
Przemija jak cień chwilowy”

-Podążajmy za kazdym światłem co rozświetla mroki nocy…
Korzystajmy z danego nam czasu
Kochajmy tak by mury trzeszczały
Śpiewajmy
by dobro w nas
skorzystało z naszego głosu…[…]

A to juz z mojej “ksiegi” @collinsa02 :joy:
Joy To The World!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :smile:

7 polubień

@collins02 za zdrowie diabla
i nasze :wink:

2 polubienia

Wesołych…
Wlasnie nasycilem sie"God Rest Ye Merry Gentlemen i…jade do pracy:))

4 polubienia

Trzymaj się! Jeszcze będzie dobrze… :+1:

3 polubienia

Nie narzekam…W pracy dzisiaj tylko telewizja :joy: A z dziewczynami przesiedzialem na skypie,grubo ponad godzine:)

rekordu nie pobiles
mamusia nadawala przez whatsapp ponad dwie godziny
garnka nie udalo mi sie spalic, ale ma przebarwienia z przegrzania

1 polubienie

Udało mi się posłuchać kolęd Mazowsza że starego dużego czarnego winyla w HI - FI, w lampowym gramofonie poniemieckim / obudowę z kartonu prasowanego zjadł czas i nazwa nie znana, choć klamerki się ostały. Cud że po małym usprawnieniu odżył. Brawo igła

2 polubienia

Chetnie rzuciłbym okiem na taki sprzet :slightly_smiling_face:
Masz zdjecie pod ręką?

2 polubienia

już nie mam, poszedł za 1220 zł, gość zbiera starocie, płyta została

Szkoda…Ale cena wydaje mi sie bardzo udana.

Zwykły przypadek, sąsiad miał swoich gości, i leciała kolęda z płyty - niby znajomy szum - igłę cudem dopracowałem, pewnie gdzieś ktoś ma zamienniki za inne pieniądze, i prosty wzmacniacz lampowy 1 x 5 W kiedyś było szałem. Ogólnie jakość muzyki w odsłuchu lampowym brzmi jakoś bardzo miękko, niż ta sama muzyka przy odsłuchu na wzmacniaczu tranzystorowym, jest głucho, gość zajarzył, i musiał się zapytać czy to gramofon i tak się zaczęło, niby okazja teraz,później by to leżało po kątach. Kiedyś leżało u gościa w stodole / nawet nie wiedział co to, w głośniku myszy miały gniazdo :smiley: i były inne plany, jako konstrukcja to ciekawa że aż prosta - sam napęd na rolkach gumowych, jeszcze pochodzi, byle nie było za ciepło bo gumę wykończy

2 polubienia

Ja pier… :joy: :joy: :joy: Historia jednego gramofonu…Lezal w stodole :innocent:
Lampowe brzmienie jest sto razy lepsze…Dlatego dzisiaj marzy mi sie WS303.Zaplacilbym!

2 polubienia

WS 303 jest sprawny na OLX Z Piotrkowa Trybunalskiego za 490 zł z przesyłką, są też tańsze 200 - 350 zł. OLX ma 8 szt

1 polubienie

Dzieki…To fajne ceny ale ja jestem w Anglii i konca tego diabelstwa nie widać…

1 polubienie