Koleda dla nieobecnych

Ten droższy jest sprawny, nadal używany i kompletny, te tańsze sprawne do małych poprawek, brak gałek, brak klapek itd

1 polubienie

Brak galek???
Ludzie mają tupet…
Ale fajnie ze jest wybór i ze jest mozliwość.

1 polubienie

Gałki to rzecz chodliwa, wszędzie pasuje, ostatecznie można dotoczyć, a klapki to do gniazd wejście / wyjście lubiły wypadać od nowego

1 polubienie

Czasem jest to oferta dla majsterkowiczów a czasem…moze byc nawet prezent pod choinke :slightly_smiling_face:
I ja to rozumiem.
Ale co to za jakis burak ktory taki sprzet pozbawia narzedzi??? :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

ludzie są różni, jedni szanują, inni byle grało

1 polubienie

Wiem ale to czasem jest straszne…

1 polubienie

Fakt że straszne, ale gramofon złomowy dostał drugie życie z adopcją, i to cieszy, niewiele potrzeba by być szczęśliwym. Gdyby było tak kolorowo to dożywotnio można reanimować starą elektronikę, chińska jest nie nienaprawialna. Niemiecki Konrad ma wybór części, niekiedy schematów czy serwisówek naprawczych Padł mi komputer stacjonarny, w sumie karta graficzna, po świętach się rozejrzę, kolejny rozpoczęty składak będzie dla emeryta, i będzie ostatnim, czas na młodych, teraz piszę z laptopa dziadka 12 letniego, po czyszczeniu i małym unowocześnieniu odżył

1 polubienie

Siedzialem kiedys nad tunerem Diory…Ja,d.bil z fizyki i tych spraw…I musze przyznac ze jak dotykasz,widzisz to jest zupelnie inaczej niz jak czytasz o tym w podreczniku.
O kompach nie ma pojecia ale,jesli pozyje,moze i to sie zmieni :joy:

2 polubienia

Tuner, wzmacniacz itd. to proste prawa z fizyki stale aktualne - om, wolt, amper, podstawowe manualne lutowanie, wykorzystanie mierników itd. Z komputerem jest śmiesznie - komuś coś zrobię, a u siebie mi się nie chce. Tego nie kumam

2 polubienia

Kaziu nie jestes zegarmistrzem?

1 polubienie

Jeszcze nie, ale mam początki, dla siebie dłubię w zegarach, nie zegarkach - wzrok nie ten, ręce się na razie mi nie trzęsą, trafiam pincetą do zębatek :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie