Kolego Harmonijny

Kiedy Ty sie nauczysz, że dziady z tej telewizji wstepu na forum nie maja?

Ty obrzydliwa szujo @okonek Odbierasz użytkownikom poznanie najbardziej wartościoweych treści. Jak zdechniesz, to będzie wielka korzyść dla świata.

Jak na reinkarnacje meiga przystalo to zdychac od byle czego nie zamierzam
Na mnie to srebro nie dziala
Dzis mam dzien dobroci i bana nie dostaniesz
Nawet rybiki cukrowe w lazience sie uchowaly

3 polubienia

Mnie możesz skoczyć, obrzydliwa szujo.

Marudzisz, wymysl coś nowego

1 polubienie

Pełen podziw…

A co on znów odjaniepawlił?

Posłuchaj sobie

1 polubienie

Mogłeś poczekać do 21:00. Cisza wybiórcza jest :wink:

2 polubienia

Życzę ci Harmonijny kolego byś jak wielu niewierzących w tą chorobę zachorował. I by zabrakło dla ciebie respiratora.

A pomyślałeś, jakim cudem nie wyginęły miliony gatunków DSHN-u, które nie mają swych uczonych medyków, laboratoriów, szpitali, szczepionek? One po prostu nie oszukują.

więc respirator ci nie potrzebny?

wiecej gatunkow ginie niz przezywa
wole byc wspomagana mniejszoscia

2 polubienia

Niepotrzebny.

Lubisz mnie, @elsie?

Ale o co chodzi? Bo nie w temacie jestem

Chodzi o opinie tego księdza Kneblewskiego, że ta pandemia COVID-19 to jedna wielka ściema i oszustwo, a umierają ludzie starsi, których szujowata medycyna namówiła na darmowe zaszczepienia się przeciw grypie, i to ta szczepionka wespół z koronawirusem zabijała i zabija. Wystarczy obejrzeć przez minutę od 5:00. od 10:00.od 22:00.

1 polubienie

@harmonik Harm stań się w końcu harmonijny. Daj dobry przykład. Każdy ma teraz Internet i treści wartościowe dla siebie z łatwością odnajdzie. Czczony przez Ciebie dobór naturalny, który wywindował ludzkość na nieharmonijną koronę stworzenia i tak dopadnie wszystkich: masonów, iluminatów i reptilian także. A jako żeś zaszczepiony swego czasu i z pomocy medycznej jednak korzystający Twe szansę nieco większe.

3 polubienia

Zacząłem to oglądać. I już na początku sprytne kłamstwo. Ten ksiądz zaczął ładnie o poszanowaniu ciszy wyborczej, a następnie w zawoalowany sposób zaagitował na kogo nie należy głosować. Taka manipulacja już świadczy o tym, że temu typowi nie należy wierzyć.
A jego następne wywody o pandemii, to już całkowita kompromitacja umysłowa.

2 polubienia

Żebrak w sutannie

1 polubienie