Kolejna islamska zbrodnia...

Zapamietam te date…29.11.19…
Wczoraj na moscie londynskim,islamski fanatyk zamordowal 2 osoby,raniac 3 inne w tym jedną cięzko…
Anglia to na szczescie nie Francja czy inna Belgia…Policja byla na miejscu tak szybko ze kamery nie uchwycily samego momentu.Natomiast obezwladnienie mordercy moglem obejrzec wczoraj kilkanascie razy.I to co NAJWAZNIEJSZE.Gdy pojawila sie grozba eksplozji samobójczego pasa,morderca zostal NATYCHMIAST odstrzelony!
Dzis prasa podaje ze jednym z gości ktorzy obezwladniali zbrodniarza,byl Polak!!! Dostalem telefon pare minut temu ze przygotowali dla mnie prase w pracy :slightly_smiling_face:
Wszystko to bylo tylko kwestią czasu ale…Wczoraj wieczorem zdalem sobie sprawe ze bylem dokladnie w tym miejscu i niemal o tym samym czasie,4 tygodnie temu…I ze najpewniej bede tam 27 grudnia…
Jak czesto mawia sie ze świat zmalał…W tym kontekscie jeszcze o tym nie wspominałem…

4 polubienia

Polski bohater. Szef kuchni. Użył kła narwala.

1 polubienie

1 polubienie

A mysmy sie wczoraj zastanawiali co ten facet ma w rece…Na BBC podali ze to…bron mordercy wyrwana mu w szamotaninie… Dzisiaj ponoć jest szalenstwo na punkcie Polaka ale reszty dowiem sie w pracy.

2 polubienia

https://pl.play-azlab.com/images/novosti-i-obshestvo/zhivotnoe-narval-opisanie-i-foto.jpg

1 polubienie

Hmm. Musisz przyznać, że to dość niecodzienna rzecz do noszenia ze sobą na ulicy… :wink:

1 polubienie

A co oni gasza tego trupa czy co? Xd

Gdy zaczęła się ta awantura, ów Polak był w lokalu, gdzie ten ząbek wisiał na ścianie jako ozdoba. Zerwał zęba i włączył się do akcji.

3 polubienia

Niczego nie nosil przy sobie.To pracownik restauracji.

3 polubienia

Dokladnie tak.
Wiemy juz o Polaku ale inna historia bije wszystko na glowe.
Otoz jednym z gosci ktorzy obezwladniali islamskiego morderce,byl…skazaniec ktory odsiadywal 20 letni wyrok za zbojstwo kobiety.Byl na parodniowym"wychodnym" i znalazl sie w typowym,jak to mowia"hot spot"!!!
Rzucil sie na islamca mimo iz prawdopodobnie jako pierwszy zobaczyl pas samobojcy.
Jak tu mowia,another hero :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Wiem, bo w Holandii też w mediach huczy o tym.

1 polubienie

Wczoraj nie bylo ani slowa ani o Polaku,ani o tym facecie na przepustce…To jest nieprawdopodobne!

1 polubienie

Ja na to trafiłem w polskim necie dziś przed południem, potem musiałem jechać autem i słyszałem w radio. Na portalach internetowych NL też podają. W tv, również.

1 polubienie

Dobrze, że byłeś tam tydzień temu, zawsze można trafić gorzej, jak np. ten turysta zwiedzający WTC w 2001 roku…
Tourist_guy

2 polubienia

Typowy czarny humor.

1 polubienie

To prawdziwe zdjęcie? wow xd

1 polubienie

To prawdziwy fejk :wink: . Ale dobry :wink:

2 polubienia

Dobre dobre, a już miałem dopisać: “czyli to jednak samolot” :rofl: żart…

1 polubienie