Kombinezon ochrony i profesjonalna maseczka nie pomgły- Zmarł na covid19

Na uj nosić maseczki jak umierają ludzie nawet w kombinezonach ochronnych?

1 polubienie

Mógł sie zarazić poza miejscem pracy.

1 polubienie

I masz huja aha…

Taaaak masz rację! zapomniał się raz wykąpać i odkazić i go zabrał kowid…

poczytaj jakie przesłanie było. A każda kobieta ma swojego huja chyba że brzydka

Covid może byc na różnych powierzchniach.
Pech :pensive:

2 polubienia

Po co nosić maskę nurka skoro można i tak utonąć? Po co spadochron skoro można z nim zginąć?

Żeby zmniejszyć ryzyko…

7 polubień

cześć piesiu. Masz rację.

2 polubienia

Absurdalne porównanie… jak widać umarł… spadochron mu się nie otworzył, umarł na covid 19 :frowning:

1 polubienie

maseczki nie chronią nas a innych przed nami. jak ty masz je gde ja też…

Nie ma 100% ochrony. Można jedynie ograniczać transmisje wirusa oraz możliwość zakażenia. Stąd maseczki, higiena i dystans.
Nie ma tego złego. Powyższe chroni także przed grypą

5 polubień

Mój zimal z getta w tamtym roku omal sie nie przekręcił z powodu powikłań po grypie. Chłop jak dąb. Brak innych chorób.
To było coś z sercem. 4 miechy na L4.

2 polubienia

Nie widzę tu nic absurdalnego. Do tego się to sprowadza: skacząc bez spadochronu masz śmiertelność 100%… z nim może jakiś ułamek procentu?
Bez masek łatwiej się zarażamy niż z nimi… choć ich noszenie nie daje pewności a tylko zmniejsza ryzyko. Lekarz operując ci serce czy nerki… też zakłada maseczkę… nie dla siebie… lecz dla ciebie.

3 polubienia

Podobno przyłbice gówno dają. A wielu w nich chodzi.

1 polubienie

Ja jestem zdrowa, nikomu nie zagrażam. Ale jeśli ty zagrażasz noś maskę … dbaj o innych

1 polubienie

to udowodnij to.

1 polubienie

Podobno maseczki bawełniane też nic nie dają… a wielu ( prawie wszyscy) w nich chodzą , są inne profesjonalne ale bardzo drogie…

1 polubienie

Ja tylko nieśmiało chciałbym zaznaczyć @humoreska że covid ujawnia się w organiźmie po długim czasie, a nikt cały czas w kombinezonie nie chodzi.

7 polubień

te drogi chronią nas a nie innych

2 polubienia

Z maja ale aktualne dziś. Wtedy było kilkaset chorych dziennie. Dziś kilka tysięcy.

1 polubienie