Komu Nobla

Komu należy się pokojowy Nobel w tym roku? Donaldowi Trumpowi, który przypisał sobie sukces nawiązania stosunków dyplomatycznych między UAE i Izraelem? A może jak to sugeruje ten nasz Donald, Nobel należy się Cichanouskiej i jej uwięzionemu mężowi? A może komuś innemu? Owsiakowi? Rzecznikowi Praw Dziecka? Komu byście dali pokojowego (lub innego) Nobla w tym roku?

1 polubienie

Nie widze nikogo w tym roku,kto zaslugiwałby aż na Nobla.I dlatego powracam do kandydatury z brodą czyli do Jurka Owsiaka.Ale nie za ten rok tylko za całokształt.
Swiat jednak kretynieje w oczach co widać np. po Tusku ktory nie dość ze chce dac Nobla za bycie żoną to de facto dałby Nobla nie za osiagniecia ale po to by coś osiagnąć.Krętacz i matacz czy umysł zdegenerowany?
Zresztą…I tak nagrode dostanie albo to upośledzone dziecko ze Szwecji albo jakaś “aktywistka lgtb” :exploding_head:

4 polubienia

Nagrodę dostanie ta osoba, która przyniesie najbardziej wymierne „korzyści” dla Sorosa i jego podobnym czyli tak samo jak @collins02 stawiam na Szwedzki wynalazek lub innego „freaka”

4 polubienia

W tym roku jakoś nie widać zdecydowanych faworytów. Nagroda Pokojowego Nobla bywa przyznawana na podstawie aktualnych politycznych trendów, a nawet w przeszłości już przyznawano ją na poczet przyszłych zasług, więc w tym roku może to być następny taki królik z kapelusza.

6 polubień

Stawiam na Owsiaka!

1 polubienie

Owsiaka.
Jesli chodzi o te arabsko zydowskie “przyjaznie” to juz jeden Nobel byl. Ale glowny architekt trgo porozumienia Carter na nagrode musial poczekac do 2002, o Sadacie i Beginie swiat dzis prawie zapomnial…

3 polubienia

Grecie chyba nie dadza?
Chociaz nigdy nic nie wiadomo. Z covidem zastoj, wiec jakis odgrzewany kotlet?

3 polubienia

Greta GTR :joy:

3 polubienia

Mam to szczescie ze to imię kojarzy mi sie z Greta Van Fleet :innocent: :innocent:

2 polubienia

Greta ma duże szanse.
Z naszego podwórka to Owsiak.

1 polubienie

Kiszka, nie kapela. :joy:

1 polubienie

Mam ich jedną plyte i jest świetna!Choć oczywiscie to klisza po Led Zeppelin.

2 polubienia

Chodziło mi o to, kto jest w składzie tego zespołu. :wink:

2 polubienia

Putinowi XD Zwłaszcza po ostatniej akcji :wink:

1 polubienie

SOBIE dałabym!
:innocent:
W końcu jestem jedyna w swoim rodzaju… :wink:

4 polubienia

Mnie GRETA Garbo przychodzi na myśl… :wink:

4 polubienia

No tak,oczywiście!
By the way…Czas odświeżyć sobie"Ninoczkę" :wink:

2 polubienia

I to jest słuszna koncepcja…ja chyba po raz pierwszy obejrzę ten film… :innocent:

2 polubienia

Koniecznie! :slightly_smiling_face:

2 polubienia

A, to Soros teraz już kontroluje, kto Nobla dostanie? :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:
Niech zgadnę, ta pandemia to też jego sprawka? :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie